Wiadomości i wydarzenia

20 października będzie dniem japońskiego designu

Każdy, kto jest zainteresowany projektem kraju Rising Sun, może przyjść w sobotę na wystawę „Współrzędne: Japonia. Przestrzeń wartości”

Co wiesz o Japonii? Czy ciekawe jest, jak Japończycy żyją, w jakich warunkach, jakie wnętrza są dziś wysoko cenione. Minimalizm i funkcjonalność, prostota i bliskość natury, harmonia i dbałość o szczegóły. Każdą z tych zasad można znaleźć w innych stylach - w krajach położonych pół świata z dala od Japonii. I wielu bierze te zasady w swoich wnętrzach, swoich projektach. Dlatego wydarzenie będzie interesujące przede wszystkim dla projektantów i architektów.

Dzień japońskiego projektu rozpocznie się dokładnie o godzinie 12:00. Pokaże trendy w aranżacji wnętrz, obiekty artystyczne i fotografie, porozmawia o technologii druku i pracy ze światłem, jak dążyć do naturalizmu i jak tworzyć harmonię w każdym szczególe. Przyjdź, to będzie interesujące!

Aby dostać się na imprezę, musisz kupić bilety i zarejestrować się. Dla czytelników pokojowych jest dostępny kod promocyjny.

Program wydarzenia - kliknij tutaj.

Obejrzyj film: Kwidzyn - aranżacja mieszkania o pow. . .10m2 - 21 października 2018 (Październik 2019).

Loading...