Pokoje i pokoje

Małe i wąskie balkony: co robić, co obracać i jak dekorować

Balkon jest specjalną „uliczną” przestrzenią w mieszkaniu, która z jakiegoś powodu wykorzystuje wiele wyłącznie do przechowywania starych mebli i przechowywania roweru. Dzisiaj powiemy, co potrafi nawet najmniejszy balkon.

Nawet mały balkon zapewnia wiele możliwości luksusowego życia we własnym mieszkaniu - wystarczy usiąść z poranną kawą lub spędzić wieczór oglądając gwiazdy.

15 najpiękniejszych małych balkonów

Pomysły projektowe na balkony, które zebraliśmy w artykule, zainspirują cię do stworzenia własnych rajów, choć na niewielkim obszarze.

5 pomysłów na zorganizowanie bardzo wąskiego balkonu

Nawet bardzo wąski balkon może zyskać wizualną objętość i stać się ulubioną przestrzenią w mieszkaniu. Jak to osiągnąć? Opowiemy Ci o najbardziej skutecznych technikach.

14 najpiękniejszych balkonów i tarasów Nowego Jorku

Dzisiaj pokażemy Ci piękne tarasy i balkony Nowego Jorku. Niektóre z nich są równe pod względem powierzchni do naszych frontowych ogrodów w domkach. Dlatego przyjmujemy krajobrazy zarówno małych balkonów, jak i ogromnych tarasów - i do przodu, do piękna.

Jak zamienić miejski balkon w wiejskie ganek: wskazówki i przykłady

Otwarte balkony i nieszkliwione werandy zazwyczaj nie są używane przez właścicieli w zimnych porach roku. Jednak latem ich rola we wnętrzu mieszkania może się zmienić. Nasze wskazówki pomogą przekształcić balkon w przytulne miejsce do odpoczynku.

Jak korzystać z małego balkonu lub loggii: 3 opcje i przykłady

Jeśli jesteś właścicielem małego balkonu i jesteś przyzwyczajony do uznania go za bezużyteczny dodatek wewnętrzny, przeczytaj ten materiał. Przekonasz się, że nawet mała przestrzeń może być funkcjonalna.

Kwietnik domowy: 12 kolorów na balkon

Dawno minęły czasy, kiedy rośliny na balkonie były koniecznością. Dziś kwiaty są uprawiane dla piękna. Nasz artykuł dotyczy tego, jak to zrobić prawidłowo.

Obejrzyj film: Łuki, zabudowy i pofalowane półki z płyt karton gips (Grudzień 2019).

Loading...