Porady i pomysły

Jak zorganizować przechowywanie w mieszkaniu w 2 dni: 10 najlepszych rozwiązań

Jak prawidłowo zaplanować, zorganizować i wdrożyć przechowywanie w całym mieszkaniu, wiemy lepiej niż wielu. Pisaliśmy o tym przez cały rok, a dziś prezentujemy dziesięć najlepszych artykułów na tak ważny temat.

Z roku na rok rośnie liczba rzeczy w naszych domach. Wyrzucamy tylko złamane i rozdarte. I ile rzeczy jest umieszczonych na półkach, czego potrzeba jeszcze się nie ujawniła!

Zgodnie z naszymi skromnymi statystykami, organizacja przechowywania - prawie najbardziej palący temat, a nie pierwszy rok, szorowanie umysłów wszystkich lokatorów i właścicieli domów. W 2015 r. Staraliśmy się dokładnie i dogłębnie zbadać ten problem i poświęciliśmy mu wiele materiałów. Dzisiaj będziemy pamiętać najlepsze z nich.

Przygotowując ten materiał do wyjścia, zbadaliśmy każdy centymetr naszych własnych sypialni i, nie dziwi, znaleźliśmy dużo niewykorzystanego miejsca. Wszystkie nasze odkrycia - w artykule o 10 dodatkowych opcjach przechowywania.

Im bardziej jesteśmy gościnni i im częściej wolimy publikować uroczystości domowe, tym bardziej załadowana jest nasza kuchnia. Ledwie decydujemy się na pozbycie się starej, ale najlepszej żeliwnej patelni, albo zestawu durszlaka, albo z kolekcji kubków. Nie martw się. Obfitość ulubionych rzeczy nie jest oznaką bolesnej oszczędności, ale okazją do przeczytania tego materiału: jak uczynić kuchnię wygodniejszą dzięki półkom i wnękom.

Twoja mała łazienka może być większa. Może pozwolić ci na swobodne poruszanie się i nie zrzucanie zawartości półek na podłogę, nie dotykając bąbelków i rur, a nawet możesz tu zmienić ręcznik. Nie wierzysz?

Być może jedna z najprzyjemniejszych procedur ustalania porządku dla każdej dziewczyny, dziewczyny i kobiety jest związana z biżuterią. Możemy zawiesić i udekorować dekoracje nawet przez wiele dni. Ale nauczenie się, jak to robić kompaktowo, ergonomicznie i pięknie, jak to możliwe, nie jest zbędne. Jak znaleźć miejsce na biżuterię: 10 niezwykłych pomysłów na przechowywanie.

Aby odkryć temat przechowywania w miejskim mieszkaniu ze wszystkich możliwych stron, spotkaliśmy się z doświadczoną projektantką wnętrz Tiną Gurevich i zapytaliśmy ją o wszystko.

Zbyt często nie znaleźliśmy w pudełkach klipów, ostrzałek, a nawet haków, więc postanowiliśmy napisać ten artykuł. Jak się okazało, zanim żyliśmy źle.

Dom bez książek jest jak człowiek bez głowy. Ale jest jeden problem - jak umieścić bibliotekę z korzyścią dla wnętrza, a nie ze szkodą dla książek? Odpowiedzi w naszym materiale.

Wreszcie doszliśmy do najbardziej oczywistej - garderoby. I mamy coś, co cię zaskoczy. Wszelkiego rodzaju urządzenia, organizatory i wieszaki z najróżniejszych kierunków wyglądały teraz niesamowicie. Przeczytaj o tym wszystkim.

Dobra gospodyni ma wszystko na swoim miejscu. Nawet mopy są ukryte, więc nieproszony gość w życiu nie wie, gdzie ich szukać.

W tym materiale zebraliśmy 30 fajnych pomysłów na wszystkie okazje, do wszystkich pomieszczeń i na każdy nastrój.

Obejrzyj film: Rozsady kwiatów jednorocznych - aksamitki, cynie, złocienie, astry . . (Styczeń 2020).

Loading...