Apartamenty i domy

16 małych, ale przestronnych apartamentów typu studio

Czy uważasz apartamenty typu studio za prawdziwą karę? Nasz wybór z pewnością sprawi, że spojrzysz na pomysł połączenia wszystkich pokoi.

Apartament typu studio to niezwykła opcja mieszkaniowa. Takie zalety, jak możliwość łączenia różnych stref w tym samym pomieszczeniu, wydaje się wielu minusom. Potrzeba spania na kanapie, pachnące ostatnio przygotowanymi potrawami, może zainspirować bardzo niewielu ludzi.

Bardzo mały fiński apartament typu studio, w którym można umieścić wszystko

Projekt mieszkania w stylu loftu: 5 najlepszych projektów roku

Jednak nowoczesne rozwiązania technologiczne pomagają radzić sobie z najbardziej pozornie złożonymi zadaniami. Zacznijmy od faktu, że najnowszej generacji okapy nie brakuje smaków na płycie kuchennej.

Składane sofy są tak samo dobre jak łóżka, a zestawy kuchenne mogą zaspokoić wszelkie potrzeby na minimalnej powierzchni.

Nie zapominajmy o możliwości zainstalowania pełnego podwójnego łóżka. Oczywiście, jeśli chodzi o kompetentny podział na strefy. Jeśli sen, nawet na bardzo dobrze składanej sofie, nie jest w stanie sprawić ci przyjemności, zacznij wymyślać sposoby „ukrycia” miejsca do spania przed wzrokiem ciekawskich.

Opcje obfitują. Możesz zmontować „pudełko” z płyt kartonowo-gipsowych, możesz oddzielić pomieszczenie do spania za pomocą stojaka, ekranu lub zasłony, lub zbudować drugie piętro specjalnie dla sypialni.

Strefę kuchenną można również zamienić w środek kompozycji wnętrza. Wiele firm obecnie produkuje modułowe, w pełni wyposażone kuchnie, które z zewnątrz są regularną kostką, piłką lub całym obiektem artystycznym. Funkcjonalnie modele te nie ustępują zwykłej kuchni. Chyba że są bardzo zwarte.

W każdym razie apartament typu studio to świetny sposób na pokazanie kreatywności. Jego lub jego projektant wnętrz, który przypadkiem narysował mieszkanie projektowe Twoich marzeń.

Loading...