Wiadomości i wydarzenia

Na kółkach: Grohe prezentuje nowe produkty w mobilnych salonach

Ciężarówki Grohe krążą po całym świecie, aby zaprezentować nowe produkty. Na trasie - setki miast, w programie - prezentacje i warsztaty eksperckie

Nie pierwszy rok firmy Grohe, Jeden z liderów w produkcji urządzeń sanitarnych, oryginalne podejście do prezentacji swoich produktów. Markowe ciężarówki marki wyruszyły ponownie w światową trasę, każda z nowymi przedmiotami do łazienek, toalet i kuchni.

Po drodze będzie wiele przystanków, a każdy z mieszkańców (a także projektanci i użytkownicy końcowi, dealerzy i inni profesjonaliści) będzie w stanie docenić w pełni funkcjonujące prysznice, instalacje, miksery i muszle toaletowe.

Celem programu jest wprowadzenie jak największej liczby osób do produktów. Grohejak również najnowsze osiągnięcia techniczne. Wszystkie ciężarówki są wyposażone w mobilną instalację wodociągową i generator prądu, więc wszystkie zainstalowane produkty działają „jak w domu”. W tym system prysznicowy Grohe F-Digital Deluxe lub bidet toaletowy Grohe Sensia Arena.

Każdy, kto wejdzie do ciężarówki, otrzyma herbatę lub orzeźwiający koktajl z systemów wodnych Grohe Red i Grohe Blue.

Zainstalował także system ochrony przed zalaniem Grohe Sense i Sense Guard. Są też inne nowości: baterie łazienkowe z kolekcji Grohe Atrio i Grohe Essence Colours, ceramika sanitarna i zlewy kuchenne Grohe. Nie ma sensu chodzić na wystawę, jeśli wystawa przyjdzie do Ciebie!

Dla profesjonalistów Grohe prowadzenie w miejscach zatrzymań kursów mistrzowskich dotyczących instalacji sprzętu, dzielenia się wskazówkami i pomysłami, pokazania, jak pracować z każdym z prezentowanych elementów produktu.

Od listopada do grudnia salony wystawowe na kołach będą kursować z Portugalii do Kazachstanu, ze Szwecji do Afryki Północnej. Jedna z ciężarówek odwiedziła już Moskwę, a teraz wyruszył w podróż przez Rosję i do Azji Środkowej, gdzie po raz pierwszy odwiedzi ten rok.

Świeże pomysły łazienkowe: ponad 40 nowych instalacji hydraulicznych 2017/2018

Biuro Grohe zostało otwarte w Moskwie

Loading...