Wiadomości i wydarzenia

W salonach That Living pojawiły się nowe kolekcje mebli marki Caracole.

Wizytówka Caracole to egzotyczne materiały, takie jak skamieniałe drewno, eukaliptus, anegri, tabebuya, naturalna kość, kryształy Swarovskiego, marmur i jedwab

Sieć salonów autorskich „Living” weszła na rynek rosyjski we wrześniu 2018 roku. Koncepcja marki opiera się na postawie wobec życia jako sztuki. We wszystkich salonach pojawiły się eleganckie meble amerykańskiej marki Caracole, a także akcesoria, naczynia, tkaniny i artykuły oświetleniowe wiodących europejskich i amerykańskich producentów.

Amerykańska marka Caracole powstała w 2009 roku. Nazwa pochodzi od eleganckiego wyczynu w sporcie jeździeckim, co znajduje odzwierciedlenie w sloganie marki: Piękny zwrot w nowym kierunku. Caracole to nowy wygląd klasycznych amerykańskich mebli, nowoczesny luksus, który ozdobi każdy styl wnętrza. Elementy marki są eleganckie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a jednocześnie funkcjonalne zarówno od projektanta, jak i z technologicznego punktu widzenia. Meble karakolowe są wyposażone we wbudowane stacje ładowania, wewnętrzne i zewnętrzne wielopoziomowe oświetlenie, systemy przechowywania i inne ukryte przydatne funkcje.

Projektanci karakoli znajdują je w różnych częściach świata i tworzą prawdziwą mozaikę różnorodnych kultur w salonach. To właśnie podejście zawsze wyróżnia amerykańskie marki, których projektanci czerpią inspirację z różnych krajów i epok. W rosyjskich salonach znajdują się meble do sypialni, salonów, jadalni, a także przedmioty do umieszczania akcentów we wnętrzu: stoliki kawowe i kawowe, przytulne tafty i lustra.

Obejrzyj film: LLAMA IN MY LIVING ROOM - Polskie napisy Lama w moim salonie! (Styczeń 2020).

Loading...