Porady i pomysły

7 prostych sposobów na udekorowanie wnętrza

Zaledwie kilka drobiazgów wewnętrznych - a sytuacja w domu będzie wyglądać zupełnie inaczej. Wiemy, gdzie i jaki odpowiedni wystrój można kupić teraz.

Jeśli jesteś zmęczony własnym wnętrzem, chcesz zmienić nastrój lub po prostu wprowadzić zmiany w nowym sezonie, nie ma nic lepszego niż wystrój! Jeszcze lepiej, gdy wszystko, czego potrzebujesz, można znaleźć w jednym miejscu, aby natychmiast odebrać nowe zasłony, obrusy i ramki na zdjęcia.

Jedno z tych miejsc - vyfalochek - to oczywiście hipermarkety ”Leroy Merlin ”. Tak, tutaj możesz wybrać nie tylko materiały budowlane lub kuchenne, ale także wystrój. A projektanci, którzy często przyjeżdżają tu tylko po to, by zdobyć piękne wnętrza, mają nawet swoje tajemnice.

Jak wybrać kolor kuchni: 8 popularnych odcieni, jak wpływają na osobę

Program do projektowania kuchni: planujemy, projektujemy i kupujemy!

Często pierwszą rzeczą, którą widzimy, wchodząc do pokoju, jest okno. Wiele zależy od koloru, stylu i rodzaju tkaniny, z której wykonane są zasłony: temperatury światła w pomieszczeniu, stanu psychicznego, jakości snu. Nic więc dziwnego, że nowe zasłony mogą zmienić stare wnętrze nie do poznania.

Główną zaletą poduszek jest to, że można je łatwo usunąć, zastąpić nowymi lub zmienić tylko okładki. A w zimnej porze jest szczególnie przyjemne przytulanie ich leżących na kanapie. Wybierz jasne opcje kolorów: z pewnością będzie z nimi więcej zabawy, aw pokoju pojawią się świeże akcenty, które odwrócą uwagę od niechcianych chwil.

Marina Karalkina, projektant wnętrz:

- „Leroy Merlin” Dla mnie, jako projektanta, jest to sklep, którego nie można pominąć w naprawie i utrzymaniu nadzoru projektanta. Jeśli mówimy o wystroju, który zdobywam tam dla moich projektów, to najczęściej jest to rama ze szkłem do zdjęć lub plakatów. Niedawno odkryto dywan: z klientem poszukującym tanich i trwałych opcji na dom wiejski, ale jednocześnie eleganckich i lekkich.

W „Leroy Merlin ” Są też dobre tkaniny na zasłony, szczególnie lubię warianty podstawowych modeli monofonicznych. A jeśli w gotowych działach kurtynowych nie znalazłeś odpowiedniego koloru lub rozmiaru, możesz wybrać tkaninę i przyszyć zasłony bezpośrednio w samym hipermarkecie - jest taka usługa. Ogólnie rzecz biorąc, tekstylia domowe mogą być łatwo odebrane w tej sieci hipermarketów: obrusy, koce, narzuty, poduszki.

Puste ściany ogólnie sprawiają, że wnętrze jest znacznie mniej wygodne niż mogłoby być. Zastanów się dokładnie, jak chcesz ozdobić pokój i które obrazy najlepiej pasują do jej wnętrza. Obrazy przedstawiające jedzenie i martwe natury dla kuchni; zwierzęta i jasne abstrakcje - do salonu; krajobrazy - do sypialni.

4. „Fotele” na krzesła

W końcu po prostu siedzą cieplej i bardziej miękko. A biorąc pod uwagę zbliżającą się zimę, ten argument zasługuje na szczególną uwagę. Ponadto maty siedziskowe mogą mieć oryginalne i wesołe kolory, które ożywią rano, a wieczorem rozjaśnią nastrój i złagodzą stres.

Roomble, opinia redakcyjna:

- Przekształć wnętrze w prosty sposób - wystarczy kilka pięknych małych rzeczy. Wciąż jednak potrzebujesz siły, czasu i pieniędzy, aby znaleźć coś takiego. W przypadku „Leroy Merlin ” wszystko jest proste! Po pierwsze, jeden z tych hipermarketów prawdopodobnie nie jest daleko od trasy do domu, do pracy lub na zakupy w weekendy, po drugie, zakres wystroju zapewnia setki opcji, po trzecie, na pewno znajdziesz to, czego szukasz w swoim budżecie .

No i co najważniejsze, po prostu nie idziecie na marne, bo w „Leroy Merlin ”, poza wystrojem, wciąż jest tak wiele wszystkiego, czego każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu. Więc nie bądź leniwy i popatrz tam w przyszły weekend, aby dowiedzieć się ciekawych nowych przedmiotów i zadowolić siebie i swoją rodzinę. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Zdjęcia bliskich ludzi w ramach - najlepsze źródło duchowego ciepła we wnętrzu. Same zdjęcia mogą być nawet czarno-białe, ale ramki mogą być stylowe i kolorowe. Członkowie twojej rodziny z pewnością docenią twoje szczególne relacje, a od czasu do czasu będzie przyjemniej patrzeć na zdjęcie w pięknej ramce. Zdjęcia „na żywo” są lepsze niż w telefonie.

W zimnych dłoniach rysują się, by owinąć się w coś dużego i ciepłego. A jeśli dywanik ma jednocześnie ładny rysunek, nie będziesz chciał się z nim rozstać. A mimo to piękny koc nie musi być wkładany do szafy - powinien być od niechcenia rzucony na sofę lub krzesło. Pozwól, aby służył jako dekoracja wnętrza, dopóki nie będziesz musiał się rozgrzać.

Oryginalny sposób dekoracji wnętrza - naklejki na ściany. Oczywiście przede wszystkim fajnie jest bawić się w pokojach dziecięcych, ale dorośli mogą czasem pozwolić sobie na odrobinę pobłażania sobie. Zwłaszcza w Sylwestra, kiedy asortyment naklejek jest w „Leroy Merlin” rozszerza się o nowy, zimowy design. Przyjdź i wybierz swój gust!

Loading...