Wiadomości i wydarzenia

Jak przenieść się do morza, jeśli masz ponad 40 lat: prawdziwe opcje

Rozmawiamy o ludziach, którzy przenieśli się do morza

Wielu marzy o życiu nad morzem. Gdzie słońce, świeże powietrze, piękna przyroda, malownicze ulice i oczywiście jest - ciepłe błękitne lub turkusowe morze. Ale kiedy ludzie zastanawiają się, jak to zrobić, nie mogą wybrać opcji lub po prostu decydować o zmianach. jezyki24.info oferuje trzy opcje dla osób powyżej czterdziestki.

Tak więc trzy opcje przejścia do morza:

  • jeśli masz mieszkanie, możesz je sprzedać i kupić inne w nowym mieście. Następnie znajdziesz pracę - dowolną, w swojej lub pokrewnej specjalności. Poszukiwanie pracy zajmuje średnio dwa i pół miesiąca. Jeśli płacisz tu mniej lub jesteś już na emeryturze, nie jest to straszne, ponieważ koszty życia w Terytorium Krasnodaru są niższe niż w Moskwie i innych dużych miastach Rosji;
  • jeśli nie ma mieszkania, ale jest dobra robotaco jest przerażające, aby rzucić palenie, możesz przełączyć się na freelancing, przenieść się do oddziału własnej firmy w Terytorium Krasnodaru lub zaoszczędzić trochę pieniędzy i po prostu upuścić wszystko dla lepszego życia. Jeśli ubiegasz się o pracę biurową, lepiej wybrać Soczi, jeśli Twoja specjalność jest bardziej stosowana, możesz przenieść się do dowolnego miasta;
  • jeśli nie ma mieszkania, praca jest zła, nie ma pieniędzy na przeprowadzkę. W tym przypadku jest tylko jeden pomysł - sprzedać samochód lub telewizor, poczekać na pensję, zrezygnować i po prostu wyjść. W nowym mieście znalezienie zwykłej pracy nie jest tak trudne, jak się wydaje.

Nie ma sensu studiować średnich cen za metr kwadratowy w Anapa, Gelendzhik lub Soczi - obejmują one wiele ofert najwyższej kategorii cenowej, luksusowe apartamenty, apartamenty z widokiem na pierwszą linię, w luksusowych kompleksach mieszkalnych.

Na przykład średnia cena za metr kwadratowy w Gelendzhik w 2018 r. Wynosiła 80 tysięcy rubli - od 30 tysięcy do 200 tysięcy rubli za metr kwadratowy.

Najtańsze studia, w rzeczywistości - pokoje z kuchnią i łazienką, są sprzedawane w cenie 1 miliona rubli w Anapa, 1,3 miliona rubli w Gelendżiku i około 1,8 miliona rubli w Soczi.

Jednopokojowe mieszkania kosztują od 2 milionów rubli w Anapa, 2,5 miliona rubli w Gelendżyku i 5 milionów rubli w Soczi.

Chcesz nowy budynek ze świeżą renowacją? Cena wzrośnie o 500-800 tysięcy rubli. Lokalizacja mieszkania w centrum miasta zwiększy koszt o kolejne 500 tysięcy rubli.

Obejrzyj film: JAK DOSTAĆ SIĘ DO"DLA CIEBIE" NA TIK TOK (Luty 2020).

Loading...