Wiadomości i wydarzenia

Prezenty na Nowy Rok w kolorze przyszłego roku

Żywy koral - kolor roku według Pantone

W grudniu wszyscy podsumowują rok i planują następny. To samo dzieje się z trendami - już teraz, na przykład, wiemy, jaki kolor stanie się modny w 2019 roku. Zgodnie z tradycją Instytut Kolorów Pantone wybrał nowy odcień sezonu.

Stali się Żywym Koralem lub „Żywym Koralem”. Opiera się na kolorze pomarańczowym, złagodzonym złotymi odcieniami.

Oznacza to, że wielu wiodących producentów i marek będzie produkować kolekcje w dokładnie takich kolorach, użyje modnych kolorów w elementach swoich produktów. I to nie tylko w projektowaniu odzieży, ale także we wnętrzach - mieszkaniach, domach, przestrzeniach publicznych. Możesz pozostawić akcent kolorystyczny lub połączyć z innymi odcieniami - będzie spektakularny, modny i stylowy.

Okazuje się, że w Nowy Rok możesz zrobić naprawdę odpowiedni prezent. W salonach Yves delorme już sprzedane koce i pościel w takich kolorach. Przyjaciele i krewni docenią, jeśli podarujesz im nie tylko coś miękkiego i przyjemnego, ale coś, co stanie się trendem po ostatnim dzwonku i nie będzie poza modą przez co najmniej rok. Chociaż trendy są zazwyczaj ustalane na nadchodzące lata.

Obejrzyj film: PREZENTY OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Little Live Pets Kotek - Kuchnia Smoby - LPS (Luty 2020).

Loading...