Porady i pomysły

Jak sprawić, by dom stał się bardziej komfortowy: 15 projektów

Jak szybko i niedrogo zmienić dom? Dzisiaj pokażemy Ci 15 prostych sposobów i 40 pomysłów, które z pewnością zainspirują Cię do wyczynów

Często żyjemy zgodnie z ustalonymi zasadami, stosujemy stare nawyki i nie chcemy niczego zmieniać w codziennej rzeczywistości. Ale nawet niewielkie zmiany mogą poważnie poprawić, jeśli nie jakość życia, to przynajmniej nastrój dla ciebie i twoich bliskich.

Oferujemy kilka przykładów aktualizacji przedmiotów, których używamy codziennie. Zacznijmy od tego, co jest pod ręką.

Holenderskie drzwi

Bardzo przydatna rzecz dla tych, którzy mają dzieci i zwierzęta w domu. Jeśli to konieczne, drzwi zawsze można ponownie ułożyć.

Miejsce na papier toaletowy / ręczniki

Uchwyt na papier nie zajmuje tak dużo miejsca, a z pewnością znajdzie się w każdym mieszkaniu - ale zgodzisz się, że jest znacznie wygodniejszy!

Stacja do ładowania urządzeń elektronicznych

Do ładowania z reguły używamy już istniejących gniazd: tutaj ładujemy telefon, mamy tablet, a tutaj mamy komputer. Tutaj suszymy nasze głowy suszarką do włosów, a tutaj ładujemy baterie.

Jeszcze wygodniej, gdy wszystkie gadżety są w jednym miejscu.

Gniazda meblowe

Przewody i gniazda można ukryć w meblach kuchennych, mocując je do spodu zestawu kuchennego. Ryzyko zwarcia z powodu wody jest zmniejszone.

Przesuwny stół do sypialni

Często w dzień wolny chcesz chłonąć łóżko, napić się kawy i nigdzie nie iść. Tabele do takich przypadków można wykonać ręcznie.

Pokój na frontowych drzwiach

Może nadszedł czas, aby zaktualizować numer i umieścić więcej drzwi na drzwiach, a nie tych, które pozostały po babci.

Etykieta do łazienki

Dlaczego nie? Jesteś przyzwyczajony do swojego mieszkania i wiesz, gdzie jest, a nawigacja będzie znacznie wygodniejsza dla gości.

Kawiarnia

Czy nie jest wygodnie mieć wszystko, czego potrzebujesz na poranną kawę lub herbatę w pobliżu?

Chowane deski

Jest również bardzo wygodny: są zawsze na miejscu i zawsze gotowe do użycia, a jednocześnie nie zajmują żadnej przestrzeni po złożeniu.

Przesuwny stół

Kolejny stół, tym razem w kuchni. Oszczędza również miejsce. Chcieli porozmawiać z przyjacielem i napić się kawy - wyjęli stół, usiedli, rozmawiali, usunęli go i jakby nigdy nie byli.

Kosze na śmieci

Ta sama zasada działa i to pudełko z koszami na śmieci. Jest to znacznie wygodniejsze niż otwieranie drzwi i wyrzucanie śmieci do wiadra, nie zawsze wchodząc w to. Mogą być również pojemniki do przechowywania chemii gospodarczej.

Połysk

Jeśli łazienka wydaje się matowa i nudna, można pokryć jedną ścianę chromowanym lustrem. Efekt będzie niesamowity.

Użyj drzwi

Zrób półki wokół drzwi. To miejsce zwykle nie jest używane. Ale teraz będzie można umieścić książki lub ukryć leki od dzieci i zwierząt.

Zdjęcia

Czy lubisz robić zdjęcia, ale rzadko rozważasz zdjęcia zapisane na dysku twardym komputera? Nadszedł czas, aby je wydrukować i pozwolić sobie i gościom cieszyć się pięknymi portretami i widokami. Ponadto wiele laboratoriów fotograficznych pracuje obecnie przez Internet.

Możesz także zamieszczać zdjęcia nad drzwiami.

Loading...