Apartamenty i domy

Jak zrobić mieszkanie więcej: jasne wnętrze ze Szwecji

Jak uczynić wnętrze bardziej przestronnym i jasnym? W tym szwedzkim mieszkaniu zastosowano kilka skutecznych technik, które pomogły wprowadzić maksimum światła dziennego i uczynić przestrzeń wizualnie większą niż w rzeczywistości.

Jakie jest wnętrze nowoczesnej, niezależnej i modnej młodej kobiety? Dziś zostaniemy przeniesieni do Szwecji, do miasta Malmo (West Harbour), który słynie z tego, że średni wiek mieszkańców wynosi 35 lat.

Modny i niezależny

Energiczna młodzież lubi wszystko jasne, dynamiczne i nowoczesne. Moda dyktuje własne zasady, ale jest to tylko narzędzie, które pomaga w tworzeniu indywidualnego stylu.

Dziewczyna z charakterem - to wrażenie sprawia, że ​​to mieszkanie. Właściciel domu woli wszystko, co modne, ale jednocześnie stylowe, a nie krzykliwe. Na przykład lampy miedziane Tom Dixonktóre są popularne na całym świecie. Ich lakoniczny design w tym wnętrzu doskonale odzwierciedla meble, podłogę, świeczniki. Takie lampy są uważane za wskaźnik dobrego smaku.

Miedź i naturalne motywy stały się niewątpliwymi liderami w świecie mody wewnętrznej. Miedź dobrze komponuje się z różem. Właściciel pokoju postanowił wprowadzić do wnętrza odrobinę humoru i oburzania, więc plakat z wizerunkiem świni nawiasem mówiąc zawieszony na ścianie, wykonany w kolorze Miedzianej Pomarańczy, który uznawany jest za jeden z kolorów tego roku.

Czerp inspirację z natury

Skandynawski styl wybierany jest jako baza w mieszkaniu - doskonała platforma do eksperymentów. Współpracując z nim, łatwo czerpać inspirację z natury i wprowadzać jej elementy do domu zgodnie z trendami mody. Ponadto właściciel mieszkania najwyraźniej kocha florę i faunę, na co wskazują wizerunki zwierząt i owadów na plakatach i tkaninach.

Brak słońca rekompensuje żółty kolor fotela i obrazu w pokoju gościnnym. Żółte akcenty są również obecne w jadalni - na przykład aranżacja z kwiatów narcyza. Ten kolor wyznacza dynamikę i dodaje energii przestrzeni.

Charakter w szczegółach

Dom nie jest miejscem na modne imprezy, ale teren rekreacyjny. Tutaj dziewczyna przyjmuje gości, więc szczególną uwagę zwraca się na jadalnię. Gospodyni zdecydowała się wyróżnić ją za pomocą innej modnej techniki projektowania, kiedy krzesła o różnych stylach i kształtach są umieszczone wokół tego samego stołu. To sprawia, że ​​przestrzeń jest dynamiczna, oryginalna i nie nudna, prawdziwie żywa.

Dziewczyna ma kreatywny charakter, jest fanką brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse. A to z kolei było znane z kontrowersyjnego i oburzającego charakteru. Znajduje to odzwierciedlenie we wnętrzu sypialni (poszewki na poduszki z napisami i kompromitujące zdjęcie piosenkarza na czele łóżka).

Charakter właściciela mieszkania jest szczegółowo czytany. Całość wygląda przytulnie, ale nie efektownie, modnie, indywidualnie.

Ciekawe pomysły, które można zastosować we wnętrzu:

1. Udekoruj wnętrze w stylu skandynawskim

Skandynawski styl pozwala bardzo szybko zmienić wnętrze pokoju. Możesz uporządkować lub dodać modne detale, biorąc pod uwagę aktualne trendy lub porę roku. W rezultacie zawsze będzie wyglądać jak nowa.

Aby Twoja postać i sposób życia były „czytane” we wnętrzu, możesz wypełnić dom ekskluzywnymi przedmiotami chronionymi prawem autorskim, które są tworzone w jednym egzemplarzu lub tylko dla Ciebie.

2. Pozwól na naturalne światło

Ten apartament jest wypełniony naturalnym światłem, które łatwo przechodzi przez okna. W regionach, w których występuje ostry niedobór światła słonecznego, najbardziej udaną techniką, która pozwala rozjaśnić mieszkanie, jest usunięcie zasłon. Większy efekt pomoże uzyskać błyszczącą powierzchnię i elementy dekoracyjne, takie jak plakaty pod szkłem, miedziane lampy, szkło.

3. Dodaj przedmioty miedziane

We wnętrzu, które sprawdziliśmy dzisiaj, są miedziane lampy. Miedź łączy kolory różowy i pomarańczowy. Jest łatwo uzupełniany innymi odcieniami. To właśnie w jasnych wnętrzach miedź manifestuje się najlepiej. Idealny, gdy światło uderza w miedziany przedmiot.

Obejrzyj film: Jak urządzić małe wnętrze? Rozwiązania, które optycznie powiększą mieszkanie (Luty 2020).

Loading...