Porady i pomysły

Świąteczne wyroby ze świerkowych szyszek własnymi rękami: 25 prostych pomysłów

Nie mijaj szyszek sosnowych! To idealny element noworocznego wystroju. Rzemiosła wykonane ze stożków, stworzone własnymi rękami, zapewnią wnętrzu wyjątkowy komfort. Jaki jest najlepszy styl do ich projektowania? Co wymyślają kompozycje? W naszym przeglądzie - 25 pomysłów!

Sugerujemy rozważenie interesujących i prostych opcji dla rzemiosła z szyszek. Dzisiaj powiemy, jak tworzyć noworoczne kompozycje, bez podejmowania specjalnych wysiłków i bez kosztów finansowych.

Jak ozdobić drzwi na Nowy Rok: 20 fajnych pomysłów

9 tajemnic serwowania noworocznego stołu

Każdy styl ma swój własny

Szyszki - naturalny materiał. Zachowują naturalną energię. Robiąc rękodzieło ze szyszek własnymi rękami, tworzysz ciepło i komfort w domu. Dekor stożków wygląda najlepiej we wnętrzu, gdzie znajduje się wiele naturalnych surowców, takich jak ecostyle. Głównym kryterium w tej dekoracji jest naturalność i prostota.

Czy masz wnętrze w stylu skandynawskim? Świetnie Aby utworzyć kompozycję noworoczną, musisz wziąć kilka stożków i umieścić je wokół świecy. W połączeniu z drewnianym pudełkiem i rogami wygląda idealnie.

Vintage żyrandol jest łatwy do przekształcenia, jeśli do niego przymocujesz stożki. Powinny być lekko pomalowane białą farbą. Następnie użyj żyłki, aby uzyskać efekt pływający.

W stylu ekologicznym suche gałązki są mile widziane. Dają wewnętrzną dynamikę i lekkość. Możesz stworzyć najprostsze rzemiosło ze stożków. Na przykład wybierz małe szyszki i przyklej je do gałązek, umieść je w wazonie ozdobionym korą brzozową. Lub napełnij szklany pojemnik stożkami i umieść w nim gałązki. Uzupełnij kompozycję świecącą girlandą.

I oczywiście należy z wyprzedzeniem zadbać o świąteczny wystrój. Będziesz potrzebował zwolnienia, trochę szyszek, ozdób świątecznych i satynowych wstążek.

Możesz pięknie ozdobić krzesła i serwetki na świąteczny stół.

Dodajemy kolory

Szyszki są dobre, ponieważ łatwo jest tworzyć z nich kompozycje noworoczne. I nawet nie musisz ich malować, zostawić „owocowe” jodły w ich naturalnej formie. Aby podkreślić ich naturalne piękno, można uzyskać małe detale kolorystyczne. Na przykład zielone doniczki. Umieść w nich duże guzki i umieść je między kwiatami. Chcesz przewagę innego koloru - użyj zabawek choinkowych w tym samym schemacie kolorów.

Nasza opinia:

- Jeśli znajdziesz bardzo mało czasu, nie będziesz miał trudności ze stworzeniem rzemiosła ze stożków własnymi rękami. Lub raczej dodaj jasne kolory do wnętrza. Czerwone, zielone, srebrne, białe to wspaniałe kombinacje. Stożki do projektowania kolorowego są całkiem odpowiednią farbą w sprayu.

Stwórz świąteczny nastrój bezpośrednio z ulicy. Takie opcje są odpowiednie, jeśli masz własne podwórko lub planujesz uczcić Nowy Rok w domku. Klomby na tarasie będą doskonałą podstawą do świątecznych kompozycji. Wypełnij je dużymi szyszkami, zabawkami choinkowymi i zielonymi gałązkami sosny.

Na drzwiach powiesić kompozycję szyszek w rustykalny sposób. Zamiast satynowych wstążek, użyj tkaniny w sekcji. Chociaż prosty sznurek wygląda też atrakcyjnie.

Jeśli dodatkowo poczujesz serce z filcu, taka kompozycja zostanie wypełniona energią miłości. Nastrój podniesie się od drzwi.

Stwórz własny wieniec z szyszek. Możesz wymyślić i zrobić to w postaci płatka śniegu.

Prosta świąteczna kompozycja szyszek

Zapach Nowego Roku jest łatwy do stworzenia, jeśli powiesisz świeże świerkowe gałązki ze stożkami nad stołem, na dużym żyrandolu z kutego żelaza.

Kompozycja stożków z kolorowym satynowym kwiatkiem na drzwiach wygląda pięknie i kokieteryjnie.

Suche gałązki w przezroczystym wazonie zmieszane z szyszkami sosnowymi i przezroczystymi zabawkami choinki sprawiają, że atmosfera jest lekka i lekka. A świerkowe gałązki dodają zielonych akcentów.

Jeśli położysz stożki na tacy zmieszanej z pojemnikami na świece i zawiązujesz wstążką, otrzymasz świetną świąteczną kompozycję.

Wytnij choinkę, gwiazdę i serce z papieru, przymocuj je do sznurków i powieś każdą z nich na nierównościach. Proste, ale tworzy świąteczną atmosferę.

Świece są symbolem nowego życia, odnowy i odrodzenia. Umieść je na stole, na przykład na drewnianych pniach, użyj stożków jako dodatkowego wystroju. Przytulna i ciepła atmosfera, którą zapewniłeś.

Możesz kupić świece w postaci stożków. Połóż je na tacy i rozłóż po pokoju. A w sylwestra nie zapomnij ich zapalić.

Nasza opinia:

- Istnieje tradycja, kiedy najmłodszy członek rodziny i najstarszy człowiek zapalają świecę, symbolizując połączenie pokoleń, a nowy ogień oznacza nowe życie.

6 rzeczy do zrobienia przed Nowym Rokiem

Przygotowanie do Nowego Roku: jak sprawić, aby Twój dom był świąteczny w 6 krokach

Loading...