Porady i pomysły

To, bez którego noworoczny stół nie stanie się świąteczny: trendy w służbie nadchodzącego roku

Piękna i odpowiednia porcja sylwestrowego stołu nadaje atmosferę, a także choinkę i wielobarwne girlandy. Przy stole każda osoba w świąteczny wieczór spędza większość czasu, co oznacza, że ​​musisz zacząć tworzyć nastrój właśnie tutaj.

Na długo przed ofensywą w dniu 31 grudnia hostessy zaczynają się zastanawiać, jaki powinien być świąteczny stół, jak go udekorować, jakie obrusy, serwetki, naczynia podnieść. Co więcej, nadchodzący rok zawsze ma symbol i jest to zwyczajowo odzwierciedlane w ustawieniach tabeli. Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania i inne równie ważne.

Porcja zaczyna się od obrusu, co oznacza, że ​​tekstylia są głównym problemem. To on nadaje ton lub działa jako tło wszystkiego innego: naczynia, dekoracje, a nawet naczynia.

Nawiasem mówiąc, w tym roku zaleca się używanie tkanin noworocznych jako tła. Wybierz beżowe, szare, fioletowe pastelowe odcienie. Lub tradycyjny biały.

Jak pakować prezenty: 25 opcji, które sprawią, że nawet dziecko

Jak urządzić dom na Nowy Rok: przykład z regionu moskiewskiego

Anastasia Zacharowa, artystka i projektantka:

- Bardzo pożądane jest użycie wszystkich elementów drewnianych w wystroju. Świetnie, będą patrzeć na drzewo i na stół. Wystrój stołu zaleca się ustawić w odcieniach bieli, zieleni, błękitu i srebra. Ważne jest, aby pamiętać, że naczynia, serwetki, obrusy powinny być tego samego stylu. Jako tło możesz wykorzystać drewnianą powierzchnię stołu lub jednokolorowy obrus o neutralnych odcieniach. Nie zapomnij o odpowiednich serwetkach wykonanych z pierścieni z tkaniny i serwetek (które, nawiasem mówiąc, możesz łatwo zrobić samemu). Starannie wybierz naczynia! Wszystko to powinno być łączone ze sobą, a pożądane jest, aby kolory tego roku w Twoim wystroju wnętrz, przy okazji, możesz podawać noworoczny stół z drewnianymi naczyniami. Pamiętaj, aby kupić dzwonki lub dzwony, które można przywiązać do wstążek i ozdobić serwetkami, jodłowymi gałęziami, a nawet krzesłami dla gości.

artistic-house.com

Żywa roślinność

Choinka jest zawsze uważana za główny atrybut Nowego Roku. Jednak w tym roku fokus nieco się przesunął. I tak właśnie jest. Stół może i powinien być ozdobiony żywymi roślinami. Małe drzewo, topiary, a nawet gałęzie choinkowe staną się najlepszym centrum świątecznego stołu noworocznego.

Może to być kompozycja gałęzi, świec, stożków, a nawet świeżych kwiatów w wodzie lub garnku. A teraz możesz sadzić dekoracyjną kapustę, aby mogła dorastać do świątecznej nocy.

25 pomysłów na ozdoby świąteczne stworzone przez samą naturę

15 magicznych ozdób świątecznych, które można zamówić u rosyjskich mistrzów

Anastasia Zacharowa, artystka i projektantka:

- Zwróć uwagę na centralną część stołu - możesz umieścić tradycyjny wieniec z jodły z dekoracjami lub symbol nadchodzącego roku z kompozycją świeżych kwiatów, roślin, a nawet ziół. Wygląda świetnie połączenie igieł sosnowych i pachnących przypraw - cynamonu, anyżu gwiazdkowatego, suszonych loków cytrusowych. Dodatkowo nada Twojemu wnętrzu wyjątkowy świąteczny smak. Połączenie niebieskiego lub turkusowego z brązowymi odcieniami to najnowszy trend!

Jeśli używasz świeżych kwiatów i roślin, nie bój się dodać do kompozycji tradycyjnego wystroju Nowego Roku - kul, girland, koralików.

Dom musi mieć poczucie ciepła i komfortu. Kup piękne świece i świeczniki. Najlepsze opcje stołu to szklane świeczniki, które bezpiecznie zakrywają płomień świecy i wysokie świeczniki lub świeczniki, gdy ogień jest na poziomie oczu lub nieco wyżej. Rezultatem jest nie tylko piękny świąteczny stół, ale także wyjątkowe magiczne oświetlenie, w którym ty i twoi goście będą wyglądać po prostu nie do odparcia!

Dzianinowe gadżety, zabawki z filcu, a nawet po prostu wielokolorowe kulki wełny doskonale uzupełnią wszystkie „dary lasu”: szyszki, igły, kory brzozy. Dzięki takim materiałom łatwo jest stworzyć nawet atmosferę rosyjskiej wioski, nawet w stylu skandynawskim.

artistic-house.com

Loading...