Porady i pomysły

30 wnętrz w stylu chebbi chic, które doprowadzą Cię do szaleństwa

Niektórzy ludzie są w nim zakochani z całego serca, inni uważają go za zbyt mdłego, ale obojętny styl chebbi-chic nie pozostawia nikogo. Wybraliśmy dla Ciebie trzy tuziny wspaniałych wnętrz, przygotuj się na podziwianie

Styl chebbi-chic pojawił się stosunkowo niedawno, w latach 80. ubiegłego wieku, ale szybko zyskał popularność. Łagodny i romantyczny, z dyskretnymi kolorami, wykwintnym wyrafinowaniem i dbałością o szczegóły, shebik-chic szczególnie podobał się zmysłowym typom, romantykom i marzycielom. Jeśli uważasz się za jednego z nich, te wnętrza z pewnością Cię zainspirują.

Sypialnia Chebbi-chic to prawdziwa wyspa błogości i komfortu: duże i wygodne łóżko, mnóstwo poduszek, zwracanie szczególnej uwagi na tekstylia i, oczywiście, sam „zużyty szyk”, co odzwierciedlają meble i wystrój.

W salonach, urządzonych w tym niesamowicie cienkim stylu, zawsze jest miejsce na zabytkowe fotele i sofy, staromodne stoliki kawowe, obrazy i lampy odziedziczone po babci.

Szczególną uwagę zwraca się na styl chebbi chic. Wewnatrz z całego świata opanował decoupage, barwienie i sztuczne starzenie mebli i wystroju, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę vintage elegancji we wnętrzach.

Elegancka kuchnia i jadalnie Chebbi wyglądają bardzo przytulnie. Odpowiednie są tu klasyczne zestawy słuchawkowe, piękne naczynia i tkaniny, klasyczne ustawienia stołu. Wydawać by się mogło, że w naszych czasach technologii wszelkiego rodzaju urządzenia gospodarstwa domowego powinny beznadziejnie zmiażdżyć światło i delikatny szekspir ... Jednak wiele marek od dawna produkuje specjalne piece, piekarniki i kuchenki mikrofalowe w odpowiednim stylu. W skrajnym przypadku wiele można osadzić ukrywając oznaki stulecia za „zużytymi” fasadami.

Nasza opinia:

- Wiele kobiet na całym świecie uwielbia Shabby-chic, ale raczej trudno nazwać wnętrza w stylu „męskim”. Jednak nawet jeśli twój mąż kategorycznie sprzeciwia się kwiecistym nadrukom, koronkom i pastelowym odcieniom w jakiejkolwiek manifestacji, zawsze istnieje wyjście. W swoim ulubionym stylu możesz zaprojektować swoje biuro domowe (nawet jeśli jest to mały zakątek) lub na przykład łazienkę, zwłaszcza jeśli masz w domu lub mieszkaniu kilka łazienek.

Shabby chic jest idealny do dekoracji pokoju dziecięcego dla małej księżniczki. Stylowy pokój od najmłodszych lat wzbudza poczucie piękna i rozwija smak. I oczywiście szczęśliwa mama!

Jeśli nagle, po obejrzeniu zdjęć, odnosisz wrażenie, że paleta kolorów chebbi-chic jest nudna i zbyt przewiewna, pokażemy ci więcej wnętrz. Z pewnością przekonają Cię, że styl chebbi-chic jest zróżnicowany i wielostronny.

Loading...