Porady i pomysły

Dom przyszłości: jak zaprojektować wnętrze w stylu domu z serialu „Outside”

Halle Berry, w roli astronautki-badacza, już od drugiego miesiąca szuka prawdy w świecie przyszłości, a zanim zdążyła poznać wszystkie tajemnice wszechświata, przestudiowaliśmy dom jej bohaterów z serialu „Extant” i zawarliśmy bardzo nieoczekiwany wniosek

Już drugi miesiąc bohaterka serii Extant, grana przez piękną Halle Berry, zawsze szuka prawdy w świecie przyszłości w towarzystwie nie mniej pięknego aktora Gorana Vishnicha. Interesują nas jednak nie tylko podróże kosmiczne i roboty dziecięce, ale wnętrza. Dlatego dzisiaj przejdziemy przez dom rodziny Woodów i spróbujemy dowiedzieć się jak najdalej w realiach XXI wieku, aby stworzyć przestrzeń w stylu odległej przyszłości, pokazaną nam z ekranu.

Zapomnij o stylu hi-tech, szkle, chromie i nanotechnologii. Dom przyszłości od producenta Stevena Spielberga to hymn nostalgii i, co dziwne, temat pożądania wielu naszych rodaków. Powściągliwy minimalizm, szare i jasnozielone ściany wraz z lampami w stylu art deco - to złoty sen każdego zaawansowanego biznesmena nowej rosyjskiej fali.

Warto również zauważyć, że eklektyczna synteza art deco i neoklasycyzmu jest stylem „ostatnich magnatów”, a kto nie zna tego Rosjanina, który przynajmniej stopniowo nie chciał przypisywać się potężnym?

Wyżywienie w duchu skandynawskim jest szczególnie istotne w tym sezonie - prawdopodobnie dla House of Woods jest retro, ale możemy znaleźć kilka przedmiotów w dzisiejszym IKEA.

I wreszcie najważniejsze szczegóły: drewniane belki na sufitach w stylu szwajcarskiego domku i dekoracja ścian z kamienia naturalnego - duża cześć z lat 90-tych. Z nostalgii nie możesz się nigdzie ukryć.

Nasza opinia:

- Jak widać, nie będzie trudno powtórzyć wnętrze przyszłości, nawet w dzisiejszej Rosji. Większość wnętrza lub klasyka ubiegłego wieku, na przykład krzesło Piłkalub dostępne w nowoczesnych sklepach, takich jak globus z podświetleniem Rotondo. Naturalne materiały i naturalna paleta to także duch ostatnich lat, który co roku zyskuje coraz więcej wielbicieli. Z powyższego można wyciągnąć bardzo użyteczny wniosek: warto pielęgnować i pielęgnować meble IKEAprzekazać wnuki - z pewnością będą bardzo wdzięczni.

Obejrzyj film: DOM PRZYSZLOSCI 500M2 WARSZAWA. FUTURE HOUSE IN WARSAW POLAND . (Luty 2020).

Loading...