Wiadomości i wydarzenia

W Muzeum Sztuki Współczesnej był tydzień LG SIGNATURE

Moskale i gościom stolicy pokazywano produkty najwyższej klasy, które są nawet wyższe niż premia

PODPIS LG Dziś jest uważany za jedną z marek premium, która oferuje urządzenia do wnętrz. Ponadto każda linia urządzeń spełnia wszystkie nowoczesne wymagania dotyczące jakości, niezawodności i funkcjonalności. Wielu osobno odróżnia styl i wygląd sprzętu - bezbłędne krawędzie i dobrze określone proporcje, modne kolory i eleganckie odcienie wyglądają tak, jakby to było coś kosmicznego. A ktoś nawet porównuje produkty marki ze sztuką współczesną.

LG Electronics rozpoczęła współpracę z włoskim projektantem. Alessandro Messini. W ramach współpracy zaprezentowano wystawę „Russian Art Week LG SIGNATURE w MMOMA”. Odbyło się ono od 6 grudnia do 9 grudnia w moskiewskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Celem wystawy jest pokazanie elementów marki w połączeniu z dziełami sztuki współczesnej. Wybrano dzieła znanych artystów ostatnich dwóch stuleci. Wystawa była w stanie wyraźnie pokazać ideę Mendini, że można znaleźć punkty kontaktu między sztuką a estetyką marki ultrapremium.

Goście wystawy zobaczyli ultra-cienki telewizor OLED, pralkę z dwoma bębnami, system klimatyzacji, szafkę na wino i najnowsze lodówki. Wszystkie te przedmioty nie tak dawno przyciągnęły uwagę świata na międzynarodowych wystawach i salonach, a teraz znalazły swoje miejsce w pobliżu obiektów sztuki współczesnej.

Loading...