Wiadomości i wydarzenia

W Moskwie otwarto salon niezwykłych wnętrz Kare Design

Trzeci salon niemieckiej marki pojawił się w Moskwie. W nowej lokalizacji wybrano centrum handlowe „Fashion Season”, gdzie 5 grudnia odbyło się uroczyste wydarzenie dla projektantów i architektów

5 grudnia oficjalnie otwarto salon słynnej niemieckiej marki, która specjalizuje się w designerskich wnętrzach i prezentach. Projekt Kare Od dawna cieszy swoich fanów stale uzupełnianymi kolekcjami wyrafinowanych i niezwykłych elementów dekoracyjnych i akcesoriów, z których każdy może stać się akcentem we wnętrzu. I zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Były to elementy wyposażenia wnętrza i stal na pokazie głównych aktorów. Goście - projektanci, architekci, dekoratorzy, partnerzy i przedstawiciele prasy - z przyjemnością robili zdjęcia na tle akcesoriów dekoracyjnych. W pełni rozwinął się nawet złoty goryl - siedziała cicho na kanapie i przyciągała uwagę nawet przy wejściu do salonu. Każdy gość zostawił co najmniej tuzin zdjęć, które od razu chcieli zamieścić na Instagramie, aby podzielić się pięknem, które widzieli. Chociaż możesz tu przyjść w dowolnym momencie - salon wystawowy jest otwarty w centrum handlowym Riga Mall. Istnieją jeszcze dwa punkty sprzedaży, w tym w centrum Moskwy.

Obejrzyj film: Kaaral - OMC Europe Cup, Moscow Russia 2010 (Luty 2020).

Loading...