Apartamenty i domy

Luksusowa posag Ryan Reynolds 'Young Wife: Penthouse Blake Lively na Piątej Alei

25 sierpnia urodziła się aktorka Blake Lively. Oprócz ról filmowych znana jest jako żona Ryana Reynoldsa. Postanowiliśmy obalić stwierdzenia złoczyńców dotyczące małżeństwa dla pozoru, pokazując penthouse, który nabyła na długo przed ślubem

Blake Lively kupił luksusowy penthouse na Fifth Avenue (Manhattan) o wartości 7,5 miliona dolarów zaledwie kilka miesięcy po tym, jak zaczęła spotykać się ze słynnym hollywoodzkim przystojnym Ryanem Reynoldsem. Być może w ten sposób dziewczyna chciała pokazać swemu chłopakowi swoją niezależność finansową.

Dom, w którym znajdują się dwupiętrowe apartamenty Black Lively, został zbudowany w 1906 roku. Charakterystyczne cechy architektoniczne, takie jak ogromne łukowate otwory i półkolumny, łatwo odgadnąć.

Penthouse jest urządzony w nowoczesnym stylu skandynawskim. Biel stała się dominującym kolorem we wnętrzu. W głównych pokojach (w sypialni i głównym salonie połączonym z kuchnią i jadalnią) jako kontrast używane są meble i akcesoria w kolorach czarnym lub ciemnoszarym.

Na drugim piętrze penthouse'u zmienia się nastrój wnętrza. Są radosne, jasne akcenty. Wynika to częściowo z faktu, że dwie sypialnie są urządzone jako dziecko. Być może to właśnie te pokoje zachęciły aktorkę do pokazania penthouse'u przyszłemu mężowi przed ślubem. Najprawdopodobniej reakcja Ryana Reindoldsa na wnętrze „z aluzją” była pozytywna, ponieważ po roku kochankowie się pobrali.

Cechy wnętrza w duchu Blake Lively

  1. Zmiana wnętrza jest trudniejsza niż rękawice. Ale to nie znaczy, że nie powinieneś podążać za modą. Przy wyborze stylu lepiej wybrać taki, który odpowiada trendom, ale opiera się na niepodważalnych klasycznych koncepcjach. Uderzającym przykładem tego stylu jest skandynawski. Obfitość bieli we wnętrzu jest zawsze zwycięską sztuczką. Jasne akcenty nie tylko nie pozwalają wyglądać sterylnie i bez twarzy, ale także dają możliwość twórczego wyrażania się.
  2. Bezpłatne planowanie mieszkania nie jest dla każdego. Może być obojętna na mieszkańców mieszkania ze względu na brak lub brak osobistej odosobnionej przestrzeni. Optymalny kompromis pomiędzy zamkniętym i otwartym planem może być mieszany: połączenie kuchni, jadalni i salonu pozwala stworzyć przestronną przestrzeń publiczną i zachować prywatność reszty pomieszczeń.

Loading...