Wiadomości i wydarzenia

Jak ustawić stół na Nowy Rok

LSA International Holiday Serving Ideas

Aby uczcić Nowy Rok, aby był pamiętany przez długi czas, musisz przygotować prezenty, ubrać choinkę i oczywiście ustawić stół. Przecież to dla niego, że jego rodzina lub przyjaciele będą gromadzić się podczas wakacji, tutaj będą miały miejsce główne wydarzenia i rozmowy. Stół stanie się centrum kompozycji na zdjęciach, dlatego ważne jest, aby był wyjątkowy.

Świąteczne ustawienie stołu to prawdziwa sztuka, a czasem bardzo trudne zadanie. Świetnym rozwiązaniem byłaby ręcznie robiona porcelana marki. LSA International, która zdobyła światową sławę i szacunek dla partnerów na całym świecie dzięki oryginalnemu wzornictwu i profesjonalizmowi producentów szkła.

Firma nadal jest nowoczesna i innowacyjna, łącząc nowoczesne trendy wzornicze z najwyższej jakości materiałami. Każda kolekcja ma swój niepowtarzalny urok, a różnorodność kształtów i rozmiarów nadaje się na każdą okazję.

Okulary i świeczniki z kolekcji Gio zachwycają niesamowitym połączeniem cienkich ścian i fasetowanej tekstury. Nowoczesny design i profesjonalna jakość nie pozostawi nikogo obojętnym.

Wzornictwo kolekcji Fir inspirowane jest pięknem zimowego lasu. Okulary, świeczniki i szklanki kolekcji ozdobione są matowymi motywami sosnowymi. Wszystkie rysunki są wykonane farbami organicznymi.

Kolekcja Frieze obejmuje ręcznie robione wazony i świeczniki z ozdobnymi ornamentami, a wysokiej jakości szkło z rzeźbionymi wzorami będzie wyglądać elegancko i zwięźle w każdym wnętrzu.

Loading...