Porady i pomysły

Wnętrze z najbardziej fantastycznym widokiem, który widzieli tylko redaktorzy

Redaktorzy widzieli różnego rodzaju wnętrza: luksusowe i skromne, minimalistyczne i przesycone, z widokiem na las, rzekę, ocean, plac budowy, dziedziniec ... Ale wnętrze z tym widokiem spotkaliśmy się po raz pierwszy. Z jego okien roztacza się widok na podwodny świat

Ten niezwykły podwodny pokój nad rafą koralową należy do hotelu The Manta Resort. Znajduje się w Tanzanii, w pobliżu wyspy Pemba, i jest zaprojektowany Hotele podwodne w Genberg specjalnie do obserwacji niesamowitych podwodnych mieszkańców.

Hotel oferuje swoim gościom doświadczenie życia w oceanie. A to nie są tylko słowa. Chociaż wybrzeże znajduje się w pobliżu, goście tworzą pełne poczucie jedności z oceanem i jego osobliwymi mieszkańcami.

Pomieszczenie pływające, zaprojektowane przez Szwedów z metalu i lokalnego drewna twardego, obejmuje trzy poziomy: podwodny, powierzchniowy i dachowy.

Pośrodku pokoju znajduje się pokój wypoczynkowy i łazienka, pod wodą znajduje się sypialnia. Schody prowadzą na dach, gdzie można opalać się w ciągu dnia. A w nocy nad gośćmi otwiera się ogromne niebo, nie zachmurzone smogiem i światłami megamiast. Droga Mleczna jest widoczna z dachu pokoju. Możesz rozważyć różne planety, konstelacje. Spanie pod gwiazdami pod cichym szumem morza to prawdziwa magia.

W sypialni miło jest leżeć na miękkim podwójnym łóżku otoczonym oceanem i oglądać ławice ryb rafowych.

Często są trzy płaszczki i fajka o imieniu Nick. Podwodne reflektory pod każdym oknem przyciągają ryby i kalmary. Tutaj jest więcej rzadkich gości - ośmiornice i czerwone małże.

Kotwica domu jest już pokryta koralami i nadal rosną wokół podwodnej sypialni. Serce dosłownie zatrzymuje się od piękna i rozkoszy. I 1500 dolarów za noc pod wodą nie wydaje się być zbyt drogie.

Loading...