Wiadomości i wydarzenia

Ceramika - świetny prezent na Nowy Rok

Pomysły na prezenty od Agami Ceramics można znaleźć teraz na rynku Danilovsky. Tutaj należy kupić produkty na świąteczny stół. Wiesz już, co będziesz służył i jak służyć?

Do Nowego Roku na rynku Danilovsky można kupić nie tylko prezenty gastronomiczne, ale także przedmioty rękodzieła. Moskiewscy ceramicy Agami Ceramics przygotowali na sezon świąteczny zbiór naczyń i ozdób choinkowych.

Gałązki lub stół można ozdobić fasetowanymi koralikami niemieckiej porcelany - różową, białą, niebieską i bladożółtą, ozdobioną platyną lub złotem. Koszt - do 1 000 rubli. Są też koła o różnych kształtach i rozmiarach. Nie było bez ironii: na niektórych kręgach pojawiają się pozłacane warkocze i podkręcone ogony. Są szklanki ceramiczne z silikonową pokrywką i rękawem do przenoszenia gorących napojów.

Wszystkie prezenty można znaleźć w kąciku Ceramika Agami na rynku Danilovsky (po lewej stronie głównego wejścia), a także na targach miejskich - Lambada i Let it snow Festival. Możesz zamówić je online przez instagram ceramistyczny.

Obejrzyj film: ŚWIETNA ZABAWA TWORZYMY CERAMIKĘ Z GLINY COOL MAKER (Luty 2020).

Loading...