Porady i pomysły

Układy mieszkań z serialu telewizyjnego „Dexter”, „Przyjaciele”, „Seks w mieście” oraz pięć innych popularnych programów telewizyjnych i filmów

Bohaterowie seriali i filmów często cieszą nas na ekranie, ale niewielu widziało ich mieszkania. Wielu fanów chciałoby, aby ich domy wyglądały jak mieszkania ich ulubionych postaci, a teraz mają taką szansę.

Produkt młodego hiszpańskiego artysty okazał się bardzo nietypowy, ale niezwykle popularny. Inaki Aliste Lizarralde (Inaki Aliste Lizarralde). Ale w przeciwieństwie do większości swoich kolegów nie sprzedaje pięknych obrazów, martwych natur ani portretów.

Iñaki rysuje kolorowymi kredkami układy mieszkań dla wszystkich znanych bohaterów popularnych programów telewizyjnych i filmów, a także szczegółowy układ mebli, z akcesoriami, a nawet teksturami przedmiotów. Zapotrzebowanie na te plany było tak duże, że autor nawet na chwilę przestał sprzedawać, ponieważ nie był gotowy poradzić sobie z tak wieloma zamówieniami.

Jego projekt to młody talent o nazwie Floorplans. Według Iñaki, utworzenie jednego zadania zajmuje od 20 do 30 godzin. Jednocześnie musi zobaczyć wszystkie sezony serialu, ale Lizarralde Przyznał, że często umieszcza serię na przewijanie i zatrzymuje je w najbardziej udanych kadrach, aby rozważyć jak najwięcej szczegółów.

Po pierwsze, artysta tworzy pierwszy „surowy” układ. Następnie tworzy drugi, w którym określa rozmiary i proporcje, a także umieszcza meble. Trzeci schemat jest już ostateczny. Obejmuje kolory, tkaniny i wszystkie inne szczegóły potrzebne do sformułowania precyzyjnego planu. Iñaki Podszedł do sprawy tak odpowiedzialnie, że konsultował się z architektami i budowniczymi, aby przestrzegać wszystkich zasad i subtelności planowania.

Spójrz na najbardziej popularną pracę. Zacznijmy od „Dextera”. Duże problemy pojawiły się w łazience, ponieważ większość jej planów znajduje się w intro do serii. Ale ogólnie rzecz biorąc, mieszkanie Dextera, podobnie jak mieszkanie Carrie Bradshaw z „Sex and the City”, zostało całkowicie zbudowane w studiu i szczegółowo opracowane.

Zwracamy się do mieszkania Carrie Bradshaw na Upper East Side. Przez sześć lat śledziliśmy życie pisarza, jej przyjaciół, romans i oczywiście podziwialiśmy niezwykłą garderobę między kuchnią a sypialnią. Apartamenty zostały nieco zmodyfikowane z sezonu na sezon, ale tutaj jest najlepsza opcja.

Prawdopodobnie najpopularniejszym programem telewizyjnym wszech czasów jest Friends. Rodzaje apartamentów Monica i Rachel obok Chandlera i Joeya dały nam niezapomniane wrażenia.

Rezydencja Teda Mosby'ego z serialu „Jak poznałem twoją matkę” musiała zostać nieco zmodyfikowana - aby rozszerzyć ściany w sypialniach i drzwiach, aby spełnić wszystkie niezbędne parametry techniczne.

Jednym z najtrudniejszych do zagrania było mieszkanie z serii „Dwie i pół osoby”. Ale pomimo wszystkich trudności Iñaki poradziłem sobie z tym zadaniem.

Jak powiedziałby Sheldon Cooper, nie jest to mieszkanie, to jest dziki lejek entropii. A oto kawalerska kryjówka dwóch fizyków teoretycznych z Teorii Wielkiego Wybuchu i mieszkań Penny'ego.

Iñaki tworzy i planuje mieszkania z kina. Nie zwrócił więc uwagi na apartamenty Holly Golightly z legendarnego amerykańskiego obrazu „Breakfast at Tiffany”.

I wreszcie - kolejny nie mniej znany dom. Chociaż w rzeczywistości nie istnieje, ale wielu widziało go na ekranach i śmiało się z śmiesznych żółtych mężczyzn. Oto plan domu rodzinnego ze Springfield (serial animowany „The Simpsons”).

Loading...