Porady i pomysły

Toaletki: piękne modele i opcje lokalizacji w mieszkaniu

Mały stolik na wiele rzeczy ... Jakie są toaletki? Gdzie go umieścić i jak wyposażyć ten kąt kobiecego raju w mieszkaniu?

Czy kobieta może obyć się bez toaletki? Oczywiście, że nie! W końcu to dla niej to samo, co porzucenie pięknych ubrań. Ten mebel ma długą historię. Ale jeśli wcześniej był dostępny tylko dla wybranych (dla arystokratów, szlachciców i królewskich), to dzisiaj każda kobieta może go posiadać.

A co do tego, jak potrzebna jest toaletka, nie ma sensu mówić. Można w nim przechowywać kosmetyki, spinki do włosów, biżuterię - wszystko, co wydaje się odgrywać niewielką rolę w naszym wizerunku, ale zawsze czyni go wyjątkowym.

Gdzie postawić stół

Najczęściej toaletka jest umieszczana w sypialni. To tutaj kobieta oczyszcza się rano i przygotowuje się do łóżka wieczorem.

Innym popularnym miejscem jest garderoba. Jeśli wyposażysz stół w duże lustro, możesz jednocześnie odebrać akcesoria i kosmetyki na ubrania. Czasami jest on instalowany w łazience, jeśli pozwala na to obszar - jest wygodny do suszenia włosów, przechowywania kremów i kosmetyków w jednym miejscu.

Stół, który jest zaprojektowany na korytarz, musi być mały, inaczej wszyscy potkną się na nim.

Czym jesteś, toaletka?

Co to jest toaletka? W rzeczywistości jest to mały stolik lub komoda z przegródkami i lustrem o rozmiarze najbardziej dogodnym dla właściciela. Nadal potrzebujesz wygodnego krzesła lub otomana. Pamiętaj, aby mieć jak najwięcej szuflad i schowków. Mogą być wbudowane w tabelę lub stanowić oddzielną strukturę.

Niesamowity projekt toaletki. Posiada dwie przesuwane komory z zaokrąglonymi dolnymi krawędziami pod szerokim i przestronnym blatem. Łączy się dobrze z trzema zaokrąglonymi zwierciadłami mola. Możesz zamówić zestaw - dwie szafki lustrzane, a następnie stół stanie się centrum uwagi.

Toaletka Aladino z włoskiej fabryki Cantori wykonane z metalu w nowoczesnym stylu. Jego powierzchnia jest wykonana z białego marmuru. Powinien to być stół na długich metalowych nożach. Powyżej - okrągłe lustro, również obramowane metalem. Jest jedno przesuwane drewniane pudełko. Jest to bardzo elegancki i stylowy stół do nowoczesnej sypialni.

Ta tabela jest dziełem mistrzów włoskiej fabryki. Volpi. Wykonany jest z litego buku i pasuje do romantycznej sypialni lub małej garderoby.

Stół „Etna” jest nie tylko piękny, ale także funkcjonalny. Łatwo zmieścić wszystkie kosmetyki i inne niezbędne gadżety. Pasuje również doskonale nie tylko do sypialni, ale także do przestronnego korytarza. A może w salonie.

Obejrzyj film: Wynajem mieszkania, Kraków, Krowodrza, ul. Żabiniec, BS3-MW-135498 (Luty 2020).

Loading...