Apartamenty i domy

Apartament w kolorze białym: standard stylu skandynawskiego

Zobaczmy, jaki jest nowoczesny styl skandynawski

Dzisiaj bierzemy ten nowy apartament znajdujący się na przykład w Sztokholmie (Szwecja). Jego powierzchnia wynosi 83 metry. Są w nim trzy dość przestronne pokoje, które projektanci zaprojektowali bardzo nietypowo.

Generalnie zasłony na oknach - zjawisko nietypowe dla stylu skandynawskiego. Pozostają otwarte, aby umożliwić wejście do pomieszczenia jak największej ilości naturalnego światła. Z drugiej strony, jeśli istnieją sąsiadujące okna, nie jest to zbyt przyjemne, jeśli ktoś regularnie patrzy w twoje okno. A potem, kurtyny tutaj są wybierane bardzo dobrze: są długie i lekkie, a ich kolor powtarza główny zasięg mieszkania - niebieski i biały.

Kuchnia wykonana jest w białym kolorze i ozdobiona jasnym drewnem, a błyszczące powierzchnie urządzeń gospodarstwa domowego odbijają światło i rozrzucają je po pokoju.

Nasza opinia:

- W naszych apartamentach styl skandynawski jest również odpowiedni. Pozwala na wizualną rozbudowę małej skali, a to dzięki temu.
1. Ogromną rolę odgrywa główny kolor. Jasne odcienie sprawiają, że przestrzeń jest bardziej wizualna. W stylu skandynawskim najpopularniejszym kolorem ścian, sufitu i mebli jest biały.
2. Meble, wybrane w kolorze ścian, również grają w ręce. Na przykład beżowa szafka połączy się z beżową ścianą dokładnie tego samego odcienia - i stworzy wrażenie braku wystających rogów.
3. Kolejną przydatną techniką związaną z meblami jest wybór dość wąskich i tak wysokich szaf, półek, stojaków, zestawów kuchennych. Wiele takich mebli oferuje IKEA.

Dwa pokoje w tym apartamencie są zarezerwowane dla sypialni. Są bardzo jasne i wesołe i przepełnione pięknymi tkaninami, które są również charakterystyczne dla stylu skandynawskiego. I tutaj trzymali stary kominek.

Obejrzyj film: Na sprzedaż apartament w skandynawskim stylu Hygge. (Luty 2020).

Loading...