Apartamenty i domy

Wnętrze tygodnia: moskiewskie mieszkanie w stylu amerykańskim

Powierzchnia 80 m2Kuchnia7 m2

To wnętrze zaczęło się od żyrandola i stało się jasnym, efektownym dziełem w naszym amerykańskim stylu, który idealnie pasuje do ścian moskiewskiego mieszkania

Klientami tego wnętrza jest młoda rodzina z dziećmi, która przed zwróceniem się do dekoratora Ekaterina Kozlova już zdobył kilka żyrandoli i absolutnie nie chciał się z nimi rozstać. Tak zaczęło się wnętrze.

Ekaterina Kozlova, dekoratorka

Absolwent szkoły-studia „Szczegóły”. Wyszkolony w Ameryce i Francji. Działa w firmie Arkhitex.

stfan2.wixsite.com/ekatrina-kozlova

W sprawie projektu Catherine współpracował z dekoratorem Valeria Klenova, który zajmował się planowaniem decyzji i funkcjonalnością.

Klienci mają wiele rzeczy, więc na korytarzu zrobili kompletny system przechowywania - garderobę. Przestronna szafa znajduje się w sypialni i pokoju dziecięcym. W kuchni też są przestronne szafki.

Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu amerykańskim. Mieszkanie zostało całkowicie przełożone.

W sypialni - czerwone żyrandole ze szkła weneckiego, tkaniny zdobione głębokimi odcieniami wina i bordo. Wszystkie tkaniny zamawiane w salonach tekstylnych w Paryżu (Pierre Frey). Szczególną uwagę zwrócono na tkaninę w tym projekcie.

Kuchnia z różnymi systemami przechowywania IKEA Pokonaj marmurowe blaty i ozdobne gałki. Bardzo dogodne położenie umywalki przed oknem zapewnia dodatkowe naturalne światło.

Ekaterina Kozlova, dekoratorka:

- Klienci to młode małżeństwo, uwielbiające podróże, które podąża za trendami we wnętrzach. Chcieli, aby ich wnętrze było nowoczesne, funkcjonalne, w delikatnych pastelowych kolorach. Na początku współpracy klienci kupili już lampy sufitowe, musiałem to wziąć pod uwagę.

Osobista strona

Salon połączony jest z jadalnią. Brutalność metalowej konsoli podkreśla miękkość aksamitu w tapicerce sofy. Stół z metalowym obramowaniem staje się dodatkowym akcentem, łącząc wszystkie elementy salonu razem. Wygodna rozkładana sofa pasująca do całej rodziny służy jako dodatkowe łóżko.

Łóżko i zagłówek zostały wykonane przez specjalistów francuskich fabryk, tapicerki - z tkaninami. Pierre Frey. Tapeta angielskiej firmy Cole & Son z dziesiątkami kolorowych ptaków zamieniają szkółkę w wspaniały ogród. W drugiej części przedszkola (nie odzwierciedlonej na zdjęciu) znajduje się przestronna szafa na książki i zabawki, a także pełnowartościowy obszar roboczy naprzeciwko okna.

Sypialnia rodziców

Akcentem była tutaj lustro na ścianie łóżka, powielające wszystkie obiekty i wizualnie powiększające przestrzeń. Wnęki na książki są pomalowane na złoty kolor musztardy i doskonale komponują się z tkaniną obiciową akcesoriów.

Łazienka połączona jest z łazienką. Meble w łazience są całkowicie wykonane na zamówienie. Na ścianach - marmurowe płytki. Duże lustro o pełnej długości przyczynia się również do powiększenia łazienki.

Geometryczny kontrastowy układ marmurowej podłogi stał się głównym punktem w hali. Jako dekoracyjną ozdobę można zauważyć projekt portalu drzwiowego. Jedno z podwójnych drzwi w holu to podniesione drzwi. Został stworzony do symetrii i nadaje sali pełny wygląd.

Na ścianach - reprodukcje sztuki współczesnej (dzieło Gerharda Richtera). W sali - reprodukcja dzieła słynnej angielskiej artystki Cecilii Brown. Element akcentujący - geometryczny układ marmurowej podłogi w kombinacji różnych kolorów. Grupa restauracyjna składa się z elementów fabrycznych. Kolekcja Pierre, Ensemble London (w Rosji ich firma reprezentuje Decoconcept). Lakoniczny i surowy stół jest wykonany w nowoczesnym stylu. Owalny czarny drewniany blat stołu jest skutecznie zacieniony przez błyszczące chromowane nogi ze stali nierdzewnej.

Akcesoria - Gaia i Gino, designerskie wazony - od słynnego europejskiego projektanta Arik Levy. Łazienka została wykonana na zamówienie z marmuru. Tapety - brytyjska firma Cole & Son, tekstylia (portiery i tkaniny tapicerskie) - Pierre Frey. Dywany jedwabne - DOM DOVLET, krajem pochodzenia są Indie. Oświetlenie - włoska firma Villari.

Zaangażowane dostawy mebli Decokoncept i DOM DOVLET. Z wyspy Bali przywieziono kilka ręcznie robionych mebli.

Obejrzyj film: Rosja odpowie na amerykańskie sankcje? (Luty 2020).

Loading...