Porady i pomysły

5 hoteli w Paryżu z najbardziej spektakularnymi widokami

Paryż ... Jakie miasto może być piękniejsze? Kusząca stolica Francji przyciąga turystów z całego świata. Ale gdzie się zatrzymać, aby cieszyć się niesamowitymi panoramami miasta? W naszym artykule - hotele z najlepszymi widokami na Paryż.

Elegancka Wieża Eiffla, przestronne Pola Elizejskie, kuszące brzegi Sekwany, królewski Wersal i Notre-Dame de Paris - wszystko to natychmiast przenosi nas do Paryża. To wspaniałe miasto przyciąga miliony turystów o każdej porze roku. I każda osoba, która odwiedziła stolicę Francji, była nią zafascynowana i pozostawiła w sercu tylko najcieplejsze i najbardziej pełne czci wspomnienia o niej.

Jeszcze więcej pozytywnych emocji i żywych wrażeń można uzyskać, jeśli podczas wakacji mieszkasz w pięknym i komfortowym hotelu z niesamowitymi widokami na miasto. Spójrzmy na pięć najpiękniejszych.

1. Shangri-La Hotel

Być może hotel Shangri-La jest najbardziej luksusowym hotelem w Paryżu. Dawny pałac księcia Rolanda Bonaparte, bratanka Napoleona Bonaparte, obejmuje Sekwanę w cichym zakątku stolicy. Wieża Eiffla znajduje się tak blisko, że wydaje się, że można do niej dotrzeć ręcznie.

Złote listki i płaskorzeźby z brązu, skomplikowane malowidła sufitowe i marmurowe łazienki - wszystko to tworzy wrażenie, że jesteś w muzeum, dopóki nie zapamiętasz, że już zapłaciłeś za swój pokój i spędzisz tu noc.

2. Terrass Hôtel

Czterogwiazdkowy Hôtel Terrass znajduje się na wzgórzu Montmartre, więc goście tego wspaniałego miejsca mogą podziwiać niesamowitą panoramę Paryża i wygląda na to, że miasto leży u twoich stóp.

Jeszcze bardziej imponujący jest taras-patio na dachu budynku, niezrównana kuchnia czarujących restauracji La Terasse. Jeśli chcesz wybrać się na spacer, Moulin Rouge i bazylika Sacré-Cœur w starym stylu bizantyjskim będą doskonałym miejscem na spokojny i fascynujący spacer.

3. Hôtel Les Dames du Panthéon

Apartamenty te będą pasować do miłośników francuskiego wystroju, którzy po prostu zakochają się w tych wspaniałych pokojach. Okna z widokiem na francuski Panteon, jak również bliskość Ogrodu Luksemburskiego i Notre Dame, zapewnią wszystkim gościom komfort i estetyczną przyjemność.

Jest to luksusowy hotel pięciogwiazdkowy, drogi i luksusowy. Idealny dla fanów szyku i połysku. Wykonany w stylach Ludwika XV i Ludwika XVI, posiada panoramiczny taras, który pozwala cieszyć się pięknem i zabytkami Paryża.

5. Wspaniały Etoile

Pokoje są zaprojektowane głównie dla dwóch osób (choć jest też pokój z dodatkowym łóżkiem), ale wszystkie pokoje są bardzo wygodne i wykonane w stylu Ludwika XV. Splendid Etoile zapewnia swoim gościom malownicze widoki na Łuk Triumfalny i Pola Elizejskie.

Obejrzyj film: CO ZOBACZYC NA MADAGASKARZE I JAK TO JEST MIEĆ LEMURA NA GłOWIE (Luty 2020).

Loading...