Apartamenty i domy

Bardzo, bardzo duży dom: 2600 metrów kwadratowych w stylu Art Deco

Możesz wędrować i podziwiać ten dom przez bardzo długi czas. Do tego przyczynia się 2600 metrów.

Nie trzeba dodawać, że projektanci lubią pracować z dużą formą. Oczywiście małe mieszkanie, w którym trzeba zorganizować sypialnię, przedszkole, jadalnię i salon, może być również dobrą zachętą do heroicznych osiągnięć, ale ogromny dom rodzinny, w którym ponad dwa tuziny gości może zebrać się na świąteczną kolację, o wiele bardziej inspiruje.

Oto projektant Nicole Fuller Ze szczególnym entuzjazmem przystąpiła do dekorowania 2600 metrów starej rezydencji, która znajduje się w miejscowości Suffern niedaleko Nowego Jorku.

Złożona architektura budynku zrobiła tak duże wrażenie na projektantce, że postanowiła skoordynować wnętrze z zewnętrzem.

Rezultatem był niezwykle piękny nowoczesny dom, który jest bardzo interesujący do nauki od samego początku.

Spojrzał na niego i jury kilku konkursów wewnętrznych. Dla twojego projektu Nicole Fuller otrzymał dwie prestiżowe nagrody: nagrodę regionalną w kategorii Najlepsza prywatna rezydencja wnętrz w USA i pięć gwiazdek w tej kategorii Private Design Private Residence Nowy Jork.

Nasza opinia:

- Tak, 2600 metrów jako przestrzeń życiowa jest świetna, ale niestety bardzo niewiele osób może pochwalić się takimi pomieszczeniami. Dlatego nie będziemy rozmawiać o tym, jak stworzyć iluzję takich przestrzeni wewnątrz murów miejskiej treshki. Zwróć jednak uwagę na pomysł czarnego korytarza z dostępem do delikatnej białej sypialni, po prostu musisz.

Praca nad kontrastami często wiąże się z ryzykiem. Na przykład monochromatyczna sypialnia może być zbyt trudna. Aby uniknąć takiego rozwoju wydarzeń, minimalizując mroczne akcenty. W tej sypialni główny nacisk położono na czarną podłogę, która zmiękcza puszysty biały dywan i utrzymuje nadruk na ścianie, nieważki stół i parę poduszek.

Loading...