Porady i pomysły

Jak wyposażyć garaże: wskazówki i przykłady

Kiedy rzeczy w domu są czymś więcej niż miejscami, garaż będzie dobrym pomocnikiem w ich rozmieszczeniu. Pomoże zwolnić miejsce i uczynić dom wolnym i przestronnym. Ale jak zorganizować przestrzeń i co się poruszyć?

Garaż jest nie tylko miejscem do przechowywania samochodów, ale także okazją do zwiększenia przestronności domu. Każdy zna tę prostą prawdę, ale niewielu jej używa. I na próżno, ponieważ istnieje wiele ciekawych pomysłów, takich jak bez zaśmiecania garażu, aby umieścić w nim wszystko, co przeszkadza w domu lub mieszkaniu.

Aby prawidłowo przydzielić miejsce w garażu, najlepiej podzielić go na strefy urojone. Po pierwsze, pomoże uporządkować rzeczy, a po drugie, pozwoli oszacować, czy masz wystarczająco dużo miejsca na całość. Pamiętaj, aby zorganizować warsztat w garażu. Będzie w stanie zmieścić wszystkie niezbędne narzędzia, akcesoria do samochodu, resztki materiałów i tak dalej. Zwróć uwagę na organizery wkładek: pozwolą ci prawidłowo zorganizować wszystko, czego potrzebujesz, a także uzyskać szybki i wygodny dostęp do rzeczy. Stojaki będą dobrymi asystentami w garażu: można na nich nakładać nieporęczne narzędzia i przedmioty, które zawsze powinny być pod ręką.

Szafki mogą być również wypełnione wszelkimi drobiazgami, takimi jak sprzęt, kołki, gumki i inne rzeczy. Konieczne jest postawienie stołu, aby nie trzymać wszystkiego w ręku. I staraj się nie zaśmiecać, ale używaj go tylko jako powierzchni roboczej.

Integralną częścią racjonalnej organizacji garażu będą półki na całym obwodzie. Zaoszczędzą dużo miejsca i pozwolą na umieszczenie rzadko używanych przedmiotów (ozdoby choinkowe, archiwa, zabawki dla starych dzieci).

W zależności od rodzaju działalności i hobby właściciela garażu, można umieścić regał, na którym wygodnie jest przechowywać materiały ogrodnicze, sprzęt i nawozy. Stanowisko do polowań i wędkowania będzie ulubionym i starannie zachowanym miejscem dla męskiej połowy. A uchwyty na ścianie i wielopoziomowe kosze pomogą zachować bezpieczeństwo rowerów i innego sprzętu sportowego.

Każda gospodyni domowa stale nie ma wystarczającej ilości miejsca w kuchni lub łazience, więc dostawę detergentów można również wysłać do szafy w garażu.

Konieczne jest umieszczenie w garażu i półkach produktów do pielęgnacji zwierząt domowych oraz zapasu żywności dla nich. Sezonowe buty i odzież można umieścić na stojaku, a przedmioty o różnych rozmiarach można umieścić na regulowanych półkach.

Loading...