Porady i pomysły

Idealna łazienka w 2019 roku

Jak stworzyć nowoczesną łazienkę z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć

Nowoczesny komfortowy dom jest zawsze ciepły, przytulny i wygodny we wszystkich pokojach. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w domu jest łazienka. Ważne jest, aby instalacja wodno-kanalizacyjna tego pokoju była zawsze w dobrym stanie i we właściwej formie. Stwórz komfort pomoże nowoczesnemu sprzętowi. Następnie opiszemy kilka elementów, które pomogą wyposażyć twoją wymarzoną łazienkę.

Jak ogrzać podłogę w łazience

5 eleganckich rozwiązań do nowoczesnej łazienki

Położyć ogrzewanie podłogowe i zainstalować termostat projektowy TECEfloor

Podgrzewana podłoga - niezaprzeczalna zaleta łazienki, szczególnie w zimnej porze roku. Jeśli w domu są dzieci, nie jest wcale przerażające, aby zostawić je na takiej podłodze, na pewno nie przeziębią się. Dla osoby dorosłej przyjemniej jest stać boso na ciepłej podłodze.

Kolejną zaletą jest szybsze wysychanie. Nie martw się, że po tym, jak ktoś przejdzie przez łazienkę z mokrymi stopami, będzie śliski.

Nie zapomnij o wilgoci, która często występuje w łazience. Dzięki ciepłej podłodze możesz o tym zapomnieć. Wysycha całkowicie, nawet w najdalszych zakątkach wilgoci nie pozostaje.

Termostat projektowy jest oddzielnym elementem konstrukcyjnym, który reguluje temperaturę ogrzewania podłogowego. Składa się ze szklanego panelu i aluminiowej gałki. Może być wykonany w kolorze białym lub czarnym.

Zainstaluj odpływ prysznicowy lub kanały odpływowe

Trap prysznicowy - wygodne i praktyczne urządzenie. Z nim nie ma potrzeby ograniczania obszaru prysznica. Cała woda natychmiast spłynie do rury kanalizacyjnej. Przejście całkowicie zlewa się z płytkami podłogowymi, więc nie można go dotknąć stopą, czasami nawet nie można go zobaczyć. W konfiguracji drabinki prysznicowej znajduje się syfon, który zapobiega przedostawaniu się nieprzyjemnego zapachu do kanalizacji do pomieszczenia.

Kanały drenażowe są tworzone dla nowoczesnych projektantów, którzy wykorzystują je w swoich pomysłach. Firma ”TESE ” produkuje różne dekoracyjne kratki do kanałów. Są proste i kątowe, polerowane i matowe, szklane i metalowe, gładkie i perforowane. Doskonale pasują do każdego wnętrza, mają nietypowy i atrakcyjny wygląd. Z technicznego punktu widzenia system ten spełnia wszystkie funkcje prysznica. Dwustopniowy syfon, który jest w zestawie, chroni przed wnikaniem zapachów i owadów. Pułapka na włosy chroni rury przed zatkaniem.

Zainstaluj zbiornik ścienny

Zbiornik „TESE” ma świetne rozwiązanie projektowe. Jego położenie za ścianą nadaje się do każdego wnętrza. Pod względem właściwości technicznych również nie pozostaje w tyle. Posiada pojemnik na tabletki higieniczne, które miesza się z wodą podczas płukania, co nadaje pomieszczeniu świeży zapach. Ilość zmywalnej wody można regulować.

Jak wyposażyć prysznic w mieszkanie

Mała łazienka o wielkim potencjale - 7 najlepszych pomysłów na przebudowę

Zainstaluj oryginalny, trwały i higieniczny panel spłukujący

Jeśli chcesz nadać łazience bardziej nowoczesny wygląd, zainstaluj szklany panel dotykowy „TESЕlux Mini”. Ta opcja jest najbardziej higieniczna. Wystarczy przynieść rękę do przycisku na panelu, a kolor zacznie się, nie musisz dotykać. Panel reaguje na ruch, więc zapala się za każdym razem, gdy ktoś przychodzi do toalety. Wygodny w ciemności. Panel dotykowy opiera się na panelu sterowania, za pomocą którego można zdalnie ustawić automatyczne spłukiwanie, odległość reakcji czujnika, jasność podświetlenia.

Bardziej tradycyjnym modelem jest panel spłukujący „TECEsquare”. Może być wykonany ze szkła, stali nierdzewnej lub mieć chromowane wykończenie. Składa się z dwóch kluczy do płukania: szerokiego klucza do dużego spłukiwania, małego do małego. Szklane panele mogą mieć różne kolory, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza.

Dla miejsc publicznych zaprojektowano panel spłukujący „TESEplanus”. Jest trwały, wykonany ze stali nierdzewnej, ma ukryte śruby, które chronią go przed kradzieżą. „TESEplanus” w wersji z czujnikiem podczerwieni służy do bezdotykowego spłukiwania. Rozpoznaje obecność osoby siedzącej lub stojącej i zaczyna automatycznie spłukiwać.

Firma TESE prezentuje szeroką gamę spłukiwanych paneli do muszli klozetowych i pisuarów. Mogą to być tworzywo sztuczne, metal, stal nierdzewna, różne kształty, różne kolory, z pokrętłami obrotowymi. Wszystkie są oryginalne i interesujące na swój sposób. Każdy może wybrać bardziej wygodny i praktyczny model, który idealnie wpasuje się w wnętrze i będzie trwał przez długi czas.

Zainstaluj terminal toaletowy „ТЕСЕlux”

Dzięki terminalowi TESEClux, takim elementom, jak podłączenie do prądu, wody, zbiornika spustowego, system filtracji powietrza zostanie ukryty za ścianą. Jest to system oczyszczania powietrza ceramicznego, który wentyluje pomieszczenie za każdym razem, gdy ktoś się zbliża. Działa na bazie filtra ceramicznego z węglem aktywnym. Ten terminal jest uniwersalny. Każda muszla klozetowa zamontowana na ścianie będzie do niej pasować, a przy okazji można ją regulować na wysokość do 8 cm.

W przypadku najbardziej nieprzewidywalnych rozwiązań konstrukcyjnych firma TESE sugeruje zainstalowanie ocynkowanego metalowego profilu montażowego. Jest to specjalna fałszywa ściana pod terminalem toaletowym, którą można zainstalować bez polegania na głównej ścianie, na przykład na środku pomieszczenia. Jest szybko i łatwo budowany na podstawie ramki. Czasami profil służy do wzmocnienia ściany głównej.

Zainstaluj orurowanie TECEflex

Ważnym elementem w hydraulice są rury. Funkcjonowanie wszystkich urządzeń zależy od ich jakości. Firma „TECE” oferuje system rur polimerowych, które są uważane za uniwersalne. Mogą być stosowane do ogrzewania, sprężonego powietrza, wody pitnej i gazu. Ostatnie rurociągi są żółte. Wszystkie rury są połączone bez pierścieni uszczelniających, dzięki czemu rury do wody pitnej nie stoją w miejscu.

Wymarzona łazienka jest prawie gotowa. Połączenie niezwykłego designu i nowoczesnej technologii zapewni wyjątkowość pomieszczenia, a wysoka jakość pozwoli przez wiele lat służyć właścicielowi. Wszystko, co jest niezbędne dla wygody i przytulności łazienki, jest tutaj pod dostatkiem. Firma „TESE” pozwoli każdemu znaleźć w nowym roku dokładnie to, czego potrzebuje.

Obejrzyj film: "Dorota inspiruje", odcinek 8. Łazienka wieńcząca dzieło (Luty 2020).

Loading...