Wiadomości i wydarzenia

Jak zarządzać prysznicem ze strumieniem deszczowym pod prysznicem

Firma Jaquar Group zaprezentowała nowy produkt do łazienki, który zaprojektowano nie tyle z myślą o wnętrzu, ile o wygodnej rozrywce pod prysznicem

Firma Grupa Jaquar opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie, które poprawi atmosferę w łazience. Pomysł projektantów marki nauczył się w samej naturze - każdy może zrelaksować się tylko na wyglądzie lub dźwięku wodospadu lub po prostu deszczu. Jeśli stoisz pod spadającą wodą, możesz zapomnieć o wszystkich problemach, pozostaną tylko przyjemne emocje.

Dla takich wrażeń powstał system TumbleRain. Jego cechą charakterystyczną jest to, że tworzy iluzję tropikalnej burzy i jest idealny na komfortowy czas pod prysznicem. Nowość docenią zarówno miłośnicy zabiegów kąpielowych, jak i ci, którzy muszą szybko się odświeżyć, przemieszczając się mentalnie z miejskiego mieszkania, bliżej słońca, powietrza i długo oczekiwanego odpoczynku.

Możesz dodać termostat dotykowy ShowerTronic iV6 z Artize do swojej duszy. Wykonuje różne funkcje: tryb ogrzewania, automatyczne czyszczenie, dezynfekcja termiczna i automatyczne wyłączanie, pamięta ustawienia temperatury wody, prędkości i trybu przepływu.

Obejrzyj film: Budowa prysznica i toalety w kamperze - część 1. VLOG #014 (Styczeń 2020).

Loading...