Wiadomości i wydarzenia

Forum młodych projektantów dla obiecujących studentów

Znane są wyniki Student Design Fest 2018 i konkurs „Design Perspective 2018”.

Pod koniec jesieni odbyło się wydarzenie dla obiecujących studentów i absolwentów, którzy są gotowi do aktywnej pracy w dziedzinie projektowania wnętrz. To właśnie dzięki takim wydarzeniom młodzi specjaliści mają szansę zadeklarować się i znaleźć tych, którzy potrafią docenić ich talenty i niestandardowe pomysły. Ci, którzy od dawna są związani z projektem, czekali na ogłoszenie nazwisk przyszłych kolegów i partnerów.

Wśród prelegentów wystąpili projektanci Sergey Tregubov, Victoria Pashinskaya, Anton Vlasenko, Olga Podolskaya, Mila Kolpakova, Kirill Ovchinnikov i Max Kasimov. Przedstawiciele marek MrDoors, Berker, Volkhovets, Neopolis Casa, Jacob Delafon, Villeroy & Boch, firma Bazalt i Duravit opowiedzieli o nowych produktach i zasadach pracy z projektantami. Impreza zakończyła się nagradzaniem uczestników. Laureatami różnych nominacji byli Alyona Shubina, Daniil Sharonov, Ayia Kurbanmuradova, Elena Gladkova, Ekaterina Frolova, Valery Metlin i Yuli Desyatnikov.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Open Design Workshop i agencję komunikacyjną Archdialog. Wszystkie projekty można znaleźć w oficjalnej grupie na Facebooku.

Loading...