Wiadomości i wydarzenia

Gdzie nad morzem znajduje się tania nieruchomość? Odpowiedzi ekspertów

Chcesz przenieść się na południe, do morza, aby żyć lepiej w lepszym klimacie? Eksperci jezyki24.info przygotowali dla Ciebie wybór

jezyki24.info przygotowałem dla ciebie dwie opcje przeprowadzki za granicę lub kupno nieruchomości w ciepłych krajach w pobliżu morza. Mają różne ceny, warunki i możliwości dla swojej rodziny.

Turcja - najlepsze warunki, daj pozwolenie na pobyt na zakup

Tutaj dają zezwolenie na pobyt wszystkim członkom rodziny po zakupie mieszkania. Możesz rozszerzyć go co roku na nieskończoność, a nawet po 5 latach, aby uzyskać obywatelstwo po rozmowie.

Morze Czarne. Wszystko jest tu bardzo tanie - apartamenty, produkty, media. Klimat jest prawie Soczi, trochę mniej tropikalny, morze jest ciepłe. Możesz kupić luksusowy apartament w Trabzon za 4 miliony rubli (100 metrów kwadratowych) w nowym domu z drogimi dekoracjami, możesz kupić tanie mieszkanie w Akchabat (przedmieście Trabzon) za 3 miliony rubli (te same 100 metrów kwadratowych) i możesz kupić mieszkanie na małym morzu Wieś Karasu w pobliżu Stambułu może być już za 2 miliony rubli (70 metrów kwadratowych w nowym domu). Istnieją opcje płatności ratalnych bez%. Najlepsze miasto: Trabzon i Samsun.

Morze Egejskie. Drogie, ale naprawdę najlepsze. Europejska atmosfera, nowoczesne domy, czyste ulice. Ceny tutaj są znacznie wyższe, ale wciąż daleko im do Europy. Mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych można łatwo znaleźć za 2,5 miliona rubli, o powierzchni 100 metrów kwadratowych w starym funduszu - około 4 milionów rubli, w nowym funduszu - około 8 milionów rubli. Najlepsze miasto: Marmaris.

Marmaris, Turcja

Morze Śródziemne Mieszanka kontrastów Wschodu i Zachodu. Średni standard życia, tutaj można znaleźć absolutnie wszelkie ceny - od niewiarygodnie taniego (w małych miastach, około 2 milionów rubli za 50 metrów kwadratowych) do niewiarygodnie drogich, w luksusowych domach. Najlepsze miasto: Antalya i Alanya.

Bułgaria - rozumiesz mowę na ulicach, ale nie udzielasz pozwolenia na pobyt

Bardzo ważne jest, aby nie kupować pozwolenia na pobyt przy zakupie nieruchomości, ale tylko prawo do wydania rocznej wizy bułgarskiej na pobyt w kraju przez 90 dni ze 180 dni.

Koszt życia w nadmorskich kurortach jest niższy niż rosyjski w Moskwie, porównywalny do rosyjskiego outbacku. Jednocześnie standard życia jest znacznie wyższy. Koszt mieszkań zaczyna się od 2 milionów rubli za jednopokojowe mieszkanie w małych miastach nad morzem i od 3 milionów rubli za jednopokojowe mieszkanie w dobrych kurortach nad morzem.

Burgas, Bułgaria

Loading...