Porady i pomysły

10 pomysłów na wystrój wnętrz na Nowy Rok

Wystrój i piękne dekoracje w tematyce bożonarodzeniowej - do Twojego wnętrza

W przeddzień świąt jezyki24.info i ”Leroy Merlin„postanowiliśmy zdefiniować trendy w projektowaniu noworocznych dekoracji i przypomnieć klasyczną atmosferę ferii zimowych. Zapraszamy na wycieczkę do świata baśni i spełnionych pragnień!

Zobacz całą listę ozdób choinkowych tutaj, kup tutaj wystrój domu na Nowy Rok, a tutaj możesz odebrać choinkę w dobrych cenach.

Retro dekoracje

Wiele osób pamięta szklane ozdoby z dzieciństwa. Retro dekoracje pozostają popularne teraz, przypominając minioną epokę.

Efekt śniegu

Ta technika sprawia, że ​​świąteczny wystrój jest bardziej naturalny. Pokryty śniegiem wystrój spodoba się tym, którzy mają lekkie wnętrze i nie chcą, aby noworoczne dekoracje były zbyt jasne lub ciemne.

Śnieg może być gałązką, koszem, dużym koszem stołowym z szyszkami i jagodami, świątecznym wieńcem, a nawet samą choinką. Nawiasem mówiąc, teraz popularne są zupełnie białe drzewa, na których zabawki w pastelowych kolorach wyglądają bardzo pięknie.

Skandynawska symbolika w ozdób choinkowych

W „Leroy Merlin„jest na przykład zabawka w kształcie gwiazdy z dekoracyjnym tkaniem z naturalnych materiałów, choinka w stylu domku, jeleń z drewna do dekoracji choinki. Wszystkie te zabawki są wykonane w stylu skandynawskim z ekologiczną atmosferą i są idealne na Nowy Rok z nutą rustykalnego nastroju.

Złote jelenie i świecące

Czy to duży srebrny jeleń w formie rzeźby z girlandą elektryczną, czy mała zabawka na choinkę - dzieci zawsze lubią ten wystrój. Jeleń - witamy gości na festiwalu!

Wykonywanie igieł korytarz, sypialnia, schody

W tym celu potrzebne będą ozdobne gałązki drzew iglastych, takie jak pokryte śniegiem gałęzie z jagodami, puszyste gałęzie niebieskiego świerka lub prawdziwe gałązki drzew iglastych. Mogą być ozdobione „deszczem” i girlandami.

Poinsecja - dusza święta

Poinsecja jest uważana za kwiat, który przynosi domowi szczęście i bogactwo. Przy świątecznym stole nie jest niczym niezwykłym - ten kwiat jest symbolem wakacji w Europie i USA. Kupując, możesz przynieść szczęście do domu.

Świąteczne lampy dekoracyjne i żarówki

W „Leroy Merlin„jest bardzo piękna nowość - lampa w kształcie butelki z girlandą wewnątrz wygląda bardzo nowocześnie i stylowo. To właśnie te oryginalne dekoracje mogą całkowicie zmienić wygląd twojego świątecznego wnętrza.”Leroy Merlin„Na uwagę zasługuje inna kategoria produktów. Są to dekoracyjne żarówki LED, które można przykręcić do dowolnej lampy. Nawet bez klosza będą wyglądać bardzo modnie i świątecznie.

Na przykład są takie opcje: żarówka w stylu parametryzacji, żarówka w kształcie świątecznej kuli, pozłacana żarówka, żarówka z choinką w środku.

Naklejki Snowflake w 3D

Oczywiście miło jest wyciąć płatki śniegu z papieru z dziećmi. Ale jeśli nie ma czasu lub jest zbyt wiele okien, możesz kupić takie naklejki w „Leroy Merlin".

Dekoracyjne skandynawskie lampki nocne: napisy i symbole

Te lampki nocne będą doskonałym wystrojem dla przedszkola. Istnieją różne opcje ze słowami „Wesołych Świąt!”, „Kocham cię” i tak dalej. Są piękne domy.

Mini choinki wszędzie

Małe ozdobne choinki są teraz w modzie - mogą ozdobić te części mieszkania, które są dość daleko od choinki. Na przykład umieść je w kuchni, na korytarzu, w sypialni.

Wesołych świąt, drodzy czytelnicy!

Loading...