Porady i pomysły

Lista spraw na Nowy Rok: 7 punktów i jak nimi zarządzać

Jak złapać wszystko przed Nowym Rokiem i jednocześnie zaoszczędzić? Dowiedzmy się

Listę siedmiu najważniejszych rzeczy, które należy zrobić przed Nowym Rokiem, pomogli nam eksperci z naszej ukochanej ”Leroy Merlin„Projektanci i sprzedawcy twierdzą, że ludzie najczęściej zapominają podczas wakacji, jak sprytnie podchodzą do wyboru prezentów i wystroju domu, a co najważniejsze - jak to zrobić.

Czy pamiętasz ... kupować prezenty?

Wydaje się, że prezenty, które na pewno kupiłeś, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Ale czas jest krótki, prawie nie pozostaje na bolesną czasem godzinną podróż do dobrego hipermarketu iz powrotem. Tak, a dwie spędzone tam godziny wydają się wiecznością. Zwłaszcza jeśli nie wiesz, co dać.

Wyjdź: kup prezenty online z dostawą do drzwi. Możesz więc kupić i ozdobić ozdoby choinkowe i upominkowe. Zaoszczędzisz do pięciu godzin, które możesz spędzić z dziećmi lub obejrzeć film noworoczny.

Home Decor: Przyciągaj dzieci

Znajdź piękne pomysły w Internecie, projekty DIY, otwórz je na komputerze dla dzieci (jeśli mają więcej niż 8-10 lat), kup wszystko, czego potrzebujesz (papier, klej, iskierki, naklejki, nitki wianek itp.) I przekaż odpowiedzialność za dekoracja domu. Powiedz im, która godzina ma przed Nowym Rokiem. Zobaczysz, że kiedy przyjdą ze szkoły, dzieci zaczną pracować.

Zrób listę spraw na 2019

Lista rzeczy do zrobienia jest opracowywana jako wskazówka dla twojego nowego życia, a nie jako zadanie potężnego nauczyciela. Wystarczy spojrzeć na to od czasu do czasu, aby nie stracić z oczu swoich priorytetów.

Przykład takiej listy:

- osiągnąć wzrost wynagrodzeń, odnotować sukces w pracy i pokazać szefowi;

- zaoszczędź 100 tysięcy rubli na wakacje dla całej rodziny;

- spłacić kredyt samochodowy;

- kup nową kuchnię;

- zmień tapetę w sypialni;

- glazurować balkon;

- naprawić ganek w kraju;

- Zabierz dzieci na narty.

A twoja domowa lista zakupów może być ozdobiona kolażem:

Podpisz wszystkie pocztówki lub wyślij elektronicznie

Nie wszyscy nasi starsi członkowie rodziny regularnie sprawdzają pocztę elektroniczną. Dlatego lepiej jest robić wszystko w staromodny sposób - kupować pocztówki papierowe, znaczki, zaopatrzyć się w listę nazwisk z pełnymi nazwiskami i pełnymi adresami i spędzić jeden wieczór na pięknie podpisując gratulacje dla wszystkich.

Podaruj prezenty sąsiadom

Niewielu daje prezenty sąsiadom. Ale możesz to zrobić w taki sposób, aby nie wydawać pieniędzy na prawie nieznajomych, ale podzielić się z nimi świąteczną atmosferą.

Na przykład można zrobić świąteczny ganek (wieniec na drzwiach, girlandę, igły, pyszny aromat na parapecie); powiesić ogólne powitanie na tablicy ogłoszeń w pobliżu domofonu, girlandę na balkonie i loggię, aby wyraźnie widać ją z ulicy.

Znajdź odpowiednie miejsce dla drzewa

Nie bój się przestawiać mebli, jeśli nagle zdałeś sobie sprawę, że po prostu nie ma miejsca na drzewo. Przesuń meble, znajdź odpowiedni kąt dla rodzinnych zdjęć na tle drzewa. Idealny można nazwać choinką (jodłą) o wysokości około 2,5 metra.

Kup krakersy i ognie

Jak często zapominamy o zakupie lub używaniu ich. Ale dla dzieci jest tak samo ważne jak elegancka choinka i sankach w miejskim parku. Najbardziej dobre krakersy confetti nazywamy krakersami bezzapachowymi, nieszkodliwymi, nie niebezpiecznymi nawet dla małych dzieci, takimi jak w „Leroy Merlin„Nie będzie zbyt wiele kłopotów z czyszczeniem, a zwierzęta nie są tak wrażliwe na petardy, jak na petardy.

Możesz zajrzeć za kulisy wakacji w „Leroy Merlin„Na tej stronie możesz zobaczyć wszystkie ozdoby choinkowe, a na tej stronie znajdziesz świąteczny wystrój wnętrz, tutaj możesz wybrać idealną choinkę.

Pracownicy ”Leroy Merlin„życzę Tobie i Twojej rodzinie szczęścia, zdrowia, miłości, długowieczności i wszystkiego najlepszego w nowym, 2019!

Loading...