Porady i pomysły

10 najlepszych wnętrz najpopularniejszych filmów o Nowym Roku

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę filmów, które z pewnością pomogą rozwiać smutek przeszłości i siać wiarę w przyszłość

Rozpoczęty po wakacyjnym tygodniu. Nadszedł czas, aby utopić smutek w burzliwej rzece wieczornych pokazów filmowych. Zapraszamy do zapamiętania dziesięciu najlepszych filmów noworocznych i obejrzenia ich dekoracji, a raczej wnętrz. Być może znajdziesz kilka pomysłów, które mogą zakorzenić się w twoim domu i zachować na długo poczucie cudu i romansu z poprzednich wakacji.

„Home Alone”

Jeśli, podobnie jak my, obejrzałeś ten film jako dziecko, prawdopodobnie marzyłeś o równie dużym domu, szalonej rodzinie i najbardziej pamiętnych wakacjach noworocznych. Mamy nadzieję, że w twoich fantazjach nie było pecha „bearmen”. Czy można sobie wyobrazić Nowy Rok bez ich melodyjnych krzyków?

„Dziennik Bridget Jones”

Znana wszystkim dziewczynom historia porażek w jego życiu osobistym, w tym wszystkie koszmary nieporozumień wakacyjnych, przystojny zdrajca i oczywiście pan Darcy. To samo. Jednak „głównym bohaterem” jest tutaj Nowy Rok, a raczej Boże Narodzenie. Czas, kiedy nawet najbardziej cyniczni z nas wierzą w niemożliwe i czekają na Colina Firtha ...

„Prawdziwa miłość”

W tej „prawdziwej bajce” los wielu dobrych ludzi jest ze sobą spleciony. Ktoś odszedł, ktoś zdradził, ktoś dostał drugą szansę, ale ktoś miał szczęście. I nie ma w tym nic dziwnego - Nowy Rok jest taki sam.

Curly Sue

Bezdomni się nie rodzą, stają się. Historia ślicznej dziewczyny o wspaniałych włosach jest właśnie taka. Każdy bezdomny ma swoją sentymentalną historię, ale, co dziwne, niewielu z nich potrzebuje pomocy. Szczęśliwa para. Bogata blondynka zadecydowała o wszystkich problemach, chociaż początkowo miała się po prostu wyhodować dla pieniędzy. Wniosek - nie bój się oszukać, ale nigdy nie oszukuj się, Nowy Rok nie ratuje wszystkich.

„Kiedy spałeś”

Co może być bardziej melodramatyczne niż cicha śpiączka? Tylko pracownik metra, zmuszony do sprzedaży żetonów w przeddzień ukochanego święta. To zajmie tylko kilka nieporozumień, wielkie kłamstwo i wielkie pragnienie, aby nie być samemu, aby wszystko zostało rozwiązane w najlepszy sposób.

„Wakacje”

Piękni ludzie, znani nam pomysł ucieleśniony przez Airbnb (cóż, prawie), niektóre wypadki i dużo romansu. Dwie kobiety decydują się drastycznie zmienić swoje życie i wymienić na wakacje domy i kontynenty. Co z tego wyjdzie - prawdopodobnie widziałeś, ale jeśli nie, powinieneś wiedzieć: miłość wygrywa jak zawsze.

„Charlie i fabryka czekolady”

Historia to utopia dotycząca tego, jak prawdziwy talent może wyciągnąć „z łachmanów do bogactw”, a także, że nie można kupić szczęścia rodzinnego za pieniądze, szaleni ludzie są mądrzejsi, zdarzają się cuda, a Johnny Depp jest piękny nawet ze straszną fryzurą.

„Taryfa„ Nowy Rok ”

Cuda budowane są w najwyższym stopniu i mają nowoczesne pochodzenie oraz najwyższy cel - ratowanie życia. Główni bohaterowie zrobią wszystko, aby uniknąć kłopotów, pokonać los i znaleźć prawdziwą miłość. A wszystko z powodu czego? Właściwie wybrany operator komórkowy, oczywiście!

„Jodły”

Zabawna historia o nieporozumieniach, losie, miłości i braterstwie narodów. Okazuje się, że wszyscy jesteśmy naprawdę połączeni niewidzialną nicią, najważniejsze jest to, aby być trochę bardziej życzliwymi dla siebie, nie tylko podczas ogólnej zabawy.

„Ironia losu lub ciesz się kąpielą”

Gdzie bez tego „popularnego”, „klasycznego”, „większości noworocznego” i najbardziej niezrozumiałego dla obcokrajowców filmu? Masz tu koleje miłości i złamane serca, tęsknotę za sowiecką przeszłością i całą listę zwrotów i głupich sytuacji, w których, co dziwne, naprawdę chcę dostać się przynajmniej raz w życiu.

Loading...