Wiadomości i wydarzenia

Noworoczna kolekcja IKEA-2018: 120 pomysłów na wakacje

Przed świętami Nowego Roku i długo oczekiwanymi wakacjami pozostaje bardzo mało czasu. Są prawie na progu, więc musisz odpowiednio się do nich przygotować.

Zbliżają się wakacje i nadszedł czas na prezenty i remont domu. Nowa kolekcja firmy pomoże poradzić sobie z tym. IKEA. Każdy będzie mógł znaleźć w nim prezenty dla krewnych i przyjaciół, przyjaciół i kolegów.

Cokolwiek wybierzesz, wielka impreza lub cisza i spokój, przedmioty z nowej kolekcji ZIMA będą przydatne w gospodarstwie domowym. Oto lampy i tkaniny, akcesoria i dekoracje, choinki i zabawki dla nich. Są nawet pierniki i domki z piernika, aby świętować Nowy Rok i Święta Bożego Narodzenia. Z pewnością widzieliście podobne przykłady dekoracji domu w filmach lub programach telewizyjnych. Teraz możesz to zrobić sam.

Projektant Bey Schoenfeld, znany nie tylko w Szwecji, ale także za granicą, miał swój udział w kolekcji. Współpracowała z Lady Gagą i Bjork, a dla IKEA stworzyła serię ozdób choinkowych, w tym wieńce, lampy i jasne tkaniny. Wszystko to można znaleźć w sklepach i na stronie internetowej w przystępnych cenach. Zorganizuj niezapomniane wakacje pełne ciepłych wspomnień i świeżych pomysłów na wystrój domu.

Loading...