Wiadomości i wydarzenia

Kobieta, która liczy się na forum, odbyła się w Moskwie: fotorelacja

Goście i uczestnicy forum w Moskwie, forum Kobieta, która się liczy, docenili apartament Ingrad

Forum i nagroda odbyły się w tym samym czasie - 15 i 16 listopada w Domu Związków. Organizatorzy stworzyli duży program biznesowy, który zawierał nietypowe formaty: kąpiel biznesową, grę biznesową, kursy mistrzowskie. Wiele uwagi poświęcono jednej z sekcji forum - mówimy o bloku architektonicznym. Partnerem była grupa Ingrad - największy deweloper Rosji.

„Apartament Ingrad” otworzył się gościnnie pierwszego dnia forum. Każdy mógł zapoznać się z sytuacją, ocenić układ i lokalizację mebli. Spotkania prelegentów, delegatów i dziennikarzy były dosłownie w domu - na wygodnych sofach i fotelach, przy stylizowanym kominku, a nawet w kuchni.

W sekcjach, które miały miejsce w mieszkaniu, mówcy odpowiadali na ważne pytania. Jakie problemy napotykają programiści i klienci? Jakie są zadania każdego architekta i co jest ważne dla projektanta wnętrz? Czy deweloper może wprowadzić zmiany w projekcie na życzenie klienta? Podczas dyskusji każde pytanie zostało rozebrane w najmniejszym szczególe.

Głównymi partnerami rozwojowymi lokalizacji były światowe marki w dziedzinie projektowania i architektury, które zasłużyły na honorowy status „kultu”. Były wśród nich: niemiecka firma kuchenna Leicht, marka sanitarna Grohe, włoska firma meblowa Milano Home Concept, specjalizująca się w kierunkach trendów współczesnego i współczesnego luksusu. Wystrój obejmował przedstawicieli firmy Art de Vivre.

Loading...