Porady i pomysły

Sztuczny śnieg: 25 pięknych pomysłów i wskazówek dotyczących aplikacji

Chcesz przekształcić swoje wnętrze na Nowy Rok? Spróbuj ozdobić dom sztucznym śniegiem. Co to jest i jak najlepiej je zastosować? Dziś dzielimy się z Państwem ciekawymi i praktycznymi pomysłami.

Jakie skojarzenia powoduje dla Ciebie Nowy Rok? Magia, spełnienie pragnień, przyjemny zapach mandarynki, Ojciec Frost i Śnieżna Dziewica, choinka, zegar dzwoniący, tajemnicza leśna chata w zaspach. Tak! Najczęściej takie skojarzenia występują u wielu.

A także stały towarzysz Nowego Roku - świąteczny wystrój, sproszkowany białym śniegiem. Jak używać sztucznego śniegu? Jak zrobić to w domu?

Jak przygotować swój korytarz do spotkania gości na wakacjach: 8 bezcennych wskazówek

6 rzeczy do zrobienia przed Nowym Rokiem

Co zamiast śniegu

W zręcznych rękach proste rzeczy można łatwo zamienić w dryfy, mroźne wzory lub błyszczące płatki śniegu.

Jeśli wcześniej, zamiast śniegu, używali głównie waty, ale teraz nie powinno to być ograniczone. Ponieważ śnieg łatwo jest nakładać konfetti papierowe, rozdrobnioną pianę, sól, biały deszcz.

Nawet wełnisty biały dywan może na chwilę stać się domem na śniegu. Istnieje również specjalny sztuczny śnieg do dekoracji.

Sztuczny śnieg

Sztuczny śnieg dekoracyjny jest bardzo podobny do prawdziwego. Powinien być używany, jeśli chcesz osiągnąć efekt zbliżony do rzeczywistości. Tworzy niesamowitą, magiczną atmosferę we wnętrzu.

Dostępne są opcje w postaci żelu lub sprayu w puszkach, a także suchy śnieg, z którego robią się prawdziwe zaspy. Wystarczy kilka łyżeczek suchej mieszanki, aby napełnić ją wodą, ponieważ przed oczami zdarzają się cuda. Snow dosłownie „dorasta” natychmiast, czyli zwiększy swoją objętość o 30-40 razy.

Praktycznie nie różni się od naturalnego, z wyjątkiem tego, że się nie topi. Aby osiągnąć pożądany efekt, rozcieńcza się go różnymi ilościami wody. Aby śnieg stał się puszysty i biały, rozcieńcza się go mniejszą ilością wody. Polimer zamienia się w granulki śniegu, gdy wchłania całą ciecz.

Wnętrze, w którym chcesz poznać stary Nowy Rok

Co dać swojemu domowi na Nowy Rok: 10 kreatywnych gadżetów z cenami i adresami sklepów

Nasza opinia:

- Sztuczny śnieg powstaje z różnych materiałów. Istnieją opcje włókien syntetycznych o charakterystycznym połysku. Jest śnieg z wiskozy, z luźną, nie błyszczącą strukturą, można z niego idealnie zrobić śnieżki.

Śnieg działa cuda. Twoje wnętrze można łatwo przekształcić w magiczny zimowy świat.

Sztuczny śnieg w puszkach nadaje się do dekoracji luster i powierzchni okien w połączeniu z szablonami w postaci płatków śniegu, bałwanów, aniołów lub dowolnych figur. Dopiero gdy się rozpylisz, nie bądź zbyt gorliwy. Pozwól, aby kompozycja wyglądała jak okno lekko unoszące się nad mrozem. Nawiasem mówiąc, możesz robić dowolne napisy.

Jak podoba ci się pomysł wypełnienia ram okiennych sztucznym śniegiem? Jeśli nie ma go pod ręką, biały deszcz jest całkiem odpowiedni. Możesz oczywiście użyć waty, będzie to szczególnie odpowiednie w retro-wnętrzu.

Chociaż możliwe jest znalezienie innego zastosowania wełny - do zorganizowania opadów śniegu. Aby to zrobić, konieczne jest zwilżenie białej nici klejem i igły, aby uciąć małe kawałki bawełny w tej samej odległości.

Zwykłe suche gałązki można łatwo przekształcić w pokryte śniegiem kompozycje. Pokryć je również klejem i posypać sztucznym śniegiem lub pianką. Ułóż gałęzie w pokrytych śniegiem wazonach, również pokrytych śniegiem.

W połączeniu ze stożkami gałązek łatwo jest wykonać wieńce świąteczne lub kompozycje noworoczne.

Co dać kobiecie na Nowy Rok: 11 prezentów dla domu

10 najlepszych wnętrz najpopularniejszych filmów o Nowym Roku

Nasza opinia:

- Śnieg świece przyniesie iluzję ciepła i bajek. Jodła, pokryta śniegiem, będzie wyglądać bardziej elegancko i świątecznie. A potem, w zaspach śnieżnych, twoi bliscy znajdą prezenty! To nie tylko piękny wystrój, to niezapomniane emocje, które możesz łatwo zrobić samemu.

Wszystko to jest w porządku, ale wielu z nich będzie miało pytanie, jak wyczyścić wszystko później. Sztuczny śnieg nie jest zelektryfikowany, jest przyjazny dla środowiska, nie przykleja się do stóp i jest łatwy do czyszczenia odkurzaczem.

Jeśli używałeś puszek z aerozolem do powierzchni, łatwo zmyć to wszystko wilgotną szmatką.

Wystrój noworoczny: 20 sposobów na dekorowanie okien

Dekoracja DIY: 7 lekcji wideo

Spryskaj śnieg krótkim naciskiem iw odległości 10-20 cm.

W sypialni odpowiednie byłyby bardziej wyrafinowane dekoracje, na przykład ośnieżona gałąź w wazonie. Wiele dekoracji nie jest tutaj potrzebne, najważniejsze jest stworzenie świątecznej atmosfery. Ale w salonie i kuchni jest wiele opcji na wystrój Nowego Roku.

Jeśli masz pod ręką sztuczny śnieg, możesz łatwo zrobić wspaniały widok w swoim domu.

Loading...