Apartamenty i domy

Jak sprawić, aby domek był przytulny i piękny: instrukcje krok po kroku

Od kwitnących trawników i ścieżek ogrodowych po werandę i letni prysznic: 10 prostych kroków, które pomogą uczynić twój dom na wsi idealnym. W naszym artykule znajdziesz najbardziej przydatne wskazówki i najbardziej żywe przykłady.

Jeśli spędzasz dużo czasu w swoim domu na wsi, to na pewno chcesz, aby był piękny i przytulny. Jak to osiągnąć? Dajemy proste i skuteczne instrukcje krok po kroku, jak ozdobić domek własnymi rękami.

Krok 1. Zaplanuj wszystko z wyprzedzeniem.

Właściwe planowanie to połowa bitwy, a im skromniejszy jest rozmiar witryny, tym bardziej potrzebne jest jej przemyślane podejście. Gdzie umieścić kwietnik i gdzie jest ogród? Jak używać kropli krajobrazu? Jak zaoszczędzić na projekcie na etapie planowania? Odpowiadamy na wszystkie pytania i opowiadamy, jak wyposażyć daczy na przykładzie sześciu akrów.

Krok 2. Zaktualizuj swój projekt krajobrazu.

Wielu ogrodników jest zdziwionych faktem, że taki dom na wsi zostanie posadzony tak, aby był zarówno piękny, jak i użyteczny i niezbyt kłopotliwy. Marzysz o pięknym i funkcjonalnym domku letniskowym, ale nie wiesz, które rośliny będą najlepsze? Dla każdego mieszkańca lata przygotowaliśmy ściągawkę - idealny zestaw drzew i kwiatów.

Krok 3. Wykonaj niezwykły kwietnik z dostępnych narzędzi.

Czy masz niepotrzebne meble, ubrania, starą tarę leżącą na daczy? Nie spiesz się, aby całkowicie się z nimi rozstać. Wiele rzeczy można nadać nowe życie, zamieniając się na przykład w oryginalny i ładny klomb. Oferujemy 20 wspaniałych pomysłów na tworzenie pięknych, niezwykłych klombów z własnych materiałów ze złomu.

Krok 4. Posadź jasne kwiaty

Piękne kwiaty podnoszą nastrój i zwiększają komfort każdego domku letniego. Zebraliśmy dla Ciebie 20 najpiękniejszych wiosennych klombów kwiatowych, które z pewnością zainspirują Cię do posadzenia jasnych, kolorowych kwiatów we własnym domku letniskowym.

Krok 5. Zrób piękną ścieżkę ogrodową

Ścieżka ogrodowa ma nie tylko bezpośrednie znaczenie funkcjonalne, ale służy również jako ważny element krajobrazu w strefie podmiejskiej. Opowiadamy i pokazujemy, jak zaplanować trasy w kraju i jakie materiały wybrać.

Cóż, dla tych, którzy lubią tworzyć niezwykłe elementy dekoracyjne własnymi rękami, mamy 20 wspaniałych pomysłów na oryginalne ścieżki ogrodowe, na każdy gust i styl.

Krok 6. Zadbaj o letni prysznic

Mieszkańcy lata wiedzą, jak przyjemnie jest ochłodzić się w letnim prysznicu po opalaniu, zajęciach na świeżym powietrzu lub w ogrodzie. Zamień swój prysznic w prawdziwy zakątek piękna i relaksu. Oferujemy 20 najbardziej spektakularnych pomysłów na letni prysznic w kraju.

Krok 7. Spójrz na IKEA.

Popularna szwedzka marka przygotowała wiele nowych produktów dla miłośników wiejskiego wypoczynku, od mebli po torby plażowe. Czy zamierzasz spędzić dużo czasu w kraju? Koniecznie sprawdź IKEA. Aby zaoszczędzić czas, przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd 10 najbardziej ekscytujących nowych produktów. IKEAsprawi, że Twoje wakacje w kraju będą jak najbardziej komfortowe.

Nasza opinia:

- Niezależnie od tego, jakiego rodzaju dom wakacyjny preferujesz, IKEA może cię zaskoczyć. Szczególnym plusem jest duży asortyment mebli ogrodowych, pogoda odporna na warunki atmosferyczne.

Krok 8. Dostarcz werandę

Po aktywnym dniu bardzo przyjemnie jest odpocząć na letnim tarasie. Oczywiście, jeśli jest odpowiednio wyposażony. Zastanawiasz się, jak sprawić, by weranda była wygodniejsza i wygodniejsza? Zwróć uwagę na 4 przydatne porady od rosyjskich projektantów - ich porady z pewnością pomogą ci w tej ważnej i niezbyt prostej sprawie.

Krok 9. Nie popełniaj typowych błędów!

Wiadomo, że inteligentni ludzie uczą się na błędach innych, aby zapobiec własnym. Oferujemy listę 10 najczęstszych błędów w poprawie strefy podmiejskiej. Pamiętaj, aby przeczytać i pamiętać: kto uprzedził, jest uzbrojony!

Nie zapominajcie: jak w aranżacji wnętrz, aranżując dom letni, nie należy przesadzać. Nadmierne zatory są zawsze złe.

Obejrzyj film: MINECRAFT: JAK ZBUDOWAĆ MAŁY DOM NA START POD SURVIVAL ? (Luty 2020).

Loading...