Porady i pomysły

15 sposobów dekorowania wnętrza girlandami

Pokonać jesienną melancholię? Wystrój wnętrz zachwyci Cię. Czy wiesz, co jeszcze pomaga w walce z depresją sezonową? Światło uspokaja, podnosi ton ciała, pomaga poprawić sen - to wszystko fakty naukowe. Opowiemy Ci o prostych i przystępnych metodach dekoracji oświetlenia, które mają pozytywny wpływ na samopoczucie i samopoczucie.

Garland zawsze tworzy świąteczny nastrój. Jesienią, kiedy dni są krótsze, nie bądź smutny i walcz z nadchodzącą ciemnością światłem. Łatwiej jest wytrzymać do wiosny, kiedy wieczory rozjaśniają przytulne jasne światła. I znajdą miejsce w każdym pokoju i różnych wnętrzach.

Świetliki w puszce

Włącz girlandę i ukryj światła w dużej butelce, słoiku lub pod szklaną czapką. Teraz masz prawdziwą magiczną latarnię na ciemne noce, przekształcając pokój nie do poznania. Nawiasem mówiąc, jeśli nie chcesz mieszać z przewodami i gniazdami, są girlandy na bateriach.

Spraw, by Twoje łóżko stało się najbardziej przytulnym miejscem na świecie, ozdabiając je światłami girland. Świetnie wygląda z lekkim baldachimem lub baldachimem nad łóżkiem, ale wygląda też nadzwyczajnie na ścianie wezgłowia. Prawdziwa sypialnia z magicznego zamku, w którym sny z pewnością będą słodkie.

Moje światło, lustro

Girlanda wokół ramy lustra jest po pierwsze bardzo piękna. Po drugie, piękne oświetlenie - doceniaj, gdy pracujesz po drodze. W tym świetle będziesz lubił siebie coraz bardziej każdego dnia.

Lekka dekoracja okna

Jesienią i zimą liczy się każda minuta światła dziennego. Usuń ciężkie ciemne zasłony i pozostaw przynajmniej na chwilę okno ozdobione tylko girlandą świateł. Ta technika jest bardzo lubiana w Skandynawii, gdzie wcześnie się ściemnia.

Wernisaż o zmierzchu

Zawieś girlandę na ścianie i dołącz do niej zdjęcia. Efekt jest jak z najlepszych filtrów na Instagramie. Miękkie oświetlenie przekształci proste polaroidy i stare zdjęcia rodziców w obiekty artystyczne.

Połącz dwa podejścia do podziału na strefy - wykorzystując światło i dzieląc pokój za pomocą mobilnych partycji. Przymocuj nitki girland pod sufitem lub wzmocnij je na podstawie ekranu. Tak więc pokój nie stanie się ciemniejszy po włączeniu nowych elementów dekoracyjnych, ale wręcz przeciwnie, rozjaśni się.

Odległe konstelacje

Możesz stworzyć piękny obraz, jeśli wzmocnisz girlandę z tyłu płótna z kartonu z otworami w miejscu gwiazd w konstelacjach. Uważaj, aby włączyć światła było łatwe - prawdopodobnie chcesz zobaczyć ich światło w ciągu dnia i wieczorem. Innym pomysłem jest ułożenie stylizowanego wizerunku domu lub drzewa.

Światło nad stołem sprawia, że ​​każdy posiłek jest świąteczny. Przymocuj girlandę tuż nad nią, a atmosfera w domu natychmiast stanie się ciepła i przyjazna. Lub umieść go bezpośrednio na eleganckim obrusie, tworząc jasne tło na specjalne okazje.

Zwiększenie wizualnie pomieszczenia, a nawet zamaskowanie jego niedociągnięć, pomoże girlandom rozciągnąć się pod sufitem. Ich rozproszone światło wygładza ostre rogi, łagodzi ostre przejścia kolorów i odwraca uwagę od niedoskonałości pokrycia ścian. Cały pokój staje się tajemniczy i wypełniony oczekiwaniem na wakacje.

Światło na końcu drogi

Udekoruj drzwi wianek. Na przykład w ciemnym korytarzu światło prowadzące pomoże ci nie natknąć się na rzeczy, szukając przełącznika wzdłuż ściany. Będzie również wizualnie zjednoczyć te pomieszczenia, z którymi fizycznie łączy się drzwi.

Girlandy z żarówkami na cienkim drucie można dosłownie udrapować w środku jak materiał. Aby uzyskać natychmiastową radość, od niechcenia przymocuj światła wszędzie: na suficie i ścianach, wokół lustra i na stoliku nocnym. Udekoruj rower, zostawiaj je leżące na podłodze - w walce z jesiennymi bluesami wszystkie środki są dobre.

Połącz delikatne światło girlandy z naturalnym pięknem drzewa. Znajdź piękne gałęzie, owiń światła i rób co chcesz. Wśród opcji - dekoracja półki, kominek, stół lub prawdziwa i niepowtarzalna lampa designerska.

Ciepłe światło w chłodny wieczór

Jeśli masz szczęście z pogodą, nawet jesienią możesz zaaranżować siedzenie na podwórku lub na balkonie. Ubierz się ciepło, gotuj grzane wino z przyprawami i ciesz się świeżym i czystym powietrzem. A miękkie światło girland doda komfortu i ciepła.

Niechlujny minimalizm

Nie trzeba przesadzać - niezapomniany efekt może dać tylko jedną girlandę przymocowaną do ściany. Szczególnie ta technika idzie do skandynawskich wnętrz minimalistycznych i industrialnych loftów. Najlepszym tłem dla stylowego zaniedbania jest biel i cegła.

Aby nie wykorzystać jesieni melancholijnych ciast, udekoruj kuchnię girlandami. Udekoruj okno, róg, w którym gotujesz lub myj naczynia. Praktyczny pomysł: aby podświetlić górną część szafek i półek pod sufitem za pomocą świateł, zobaczysz, że pozwoli Ci to spojrzeć nie tylko na rzeczy, które zostały tam zapomniane, ale także na całe wnętrze.

Loading...