Porady i pomysły

20 najpiękniejszych kuchni wykonanych z naturalnego drewna

Czy nadal jesteś przekonany, że kuchnia z naturalnego drewna nadaje się tylko do klasycznych wnętrz, aw nowoczesnym mieszkaniu nie ma na to miejsca? Następnie pokażemy 20 pięknych drewnianych kuchni, które wyglądają idealnie w różnych stylach.

Kuchnia z naturalnego drewna nabrała zupełnie innego znaczenia niż 15-20 lat temu. Wcześniej większość producentów starała się jak najgłębiej ukryć piękno i potencjał naturalnego materiału pod grubą warstwą lakieru lub farby. Ale na szczęście sytuacja się zmieniła i dziś widzimy drewniane kuchnie w całej ich okazałości.

Drzewo to nie tylko ekologiczny, ale także uniwersalny materiał, który idealnie pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu i rejestracji koloru.

Kuchnia wykonana z naturalnego drewna w mieszkaniu jest dobra, ale w Twoim domu jest jeszcze lepiej. A jeśli sufity pozwalają, dla większego efektu, można je uzupełnić drewnianymi belkami.

Atmosfera nie była uciążliwa i ciasna, staraj się trzymać minimalizmu. Używaj mniej elementów dekoracyjnych i trzymaj wszystko na swoim miejscu.

Jasne drewniane meble wyglądają bardzo ładnie na tle delikatnych pastelowych ścian. Spójrz na ledwo wyczuwalną miętę, ta kombinacja naprawdę nie pozostawi nikogo obojętnym.

Jeśli jest dużo drewna, a nie chcesz, aby kuchnia wyglądała masywnie, możesz odrzucić górne szafki na rzecz otwartych półek. Taka technika pomoże zmniejszyć głośność zestawu słuchawkowego.

Lub możesz pozostać przy niskich szafkach pod sufitem. Dzięki temu będziesz mieć więcej i więcej miejsca, w którym możesz na przykład przechowywać naczynia.

Bez wątpienia klasyczna kuchnia wygląda luksusowo, ale miłośnikom takich mebli wykonanych z naturalnego drewna należy pamiętać, że dla małego pokoju ta opcja nie jest do końca odpowiednia. W końcu pokój wydaje się jeszcze mniejszy i węższy.

Dla tych, którzy jednocześnie i dla klasyków oraz dla nowoczesnych wersji, ciepłe drzewo w połączeniu z zimnymi metalowymi powierzchniami będzie doskonałym i stylowym rozwiązaniem.

Naturalne piękno serii kuchennej K7 od austriackiej firmy Team7 w połączeniu z jego wielką praktycznością. A powierzchnia robocza jest tutaj regulowana tylko poprzez naciśnięcie przycisku. A jej postać, tak szalona, ​​jak dzika nakrętka, z której została wykonana, nie pozostawi nikogo obojętnym.

Skandynawska kuchnia w jasnych kolorach wygląda tak wspaniale i przestronnie, że nawet zdjęcia, które przedstawiają dziewczynę o twarzy krasnoludka, wyglądają tu całkiem harmonijnie.

Ale nie tylko lekkie meble będą świetnie wyglądać w stylu skandynawskim. Czarny kolor będzie świetnym kontrastem i wpasuje się w ogólny obraz.

Bardzo korzystnie i harmonijnie, meble z litego drewna wyglądają jak styl loftowy, gdzie na tle odsłoniętych ceglanych ścian i metalu, ten materiał przenosi brakujące ciepło do przestrzeni.

Wyspa lub kontuar barowy, obszyty niepokrytymi drewnianymi deskami w ciemnych kolorach, w połączeniu z jasnym blatem stołu będzie jasnym akcentem, który nada nastroju całemu pomieszczeniu.

Ci, którzy cenią niemiecką jakość i nowoczesny design, zostaną podbici przez drewnianą kuchnię bez uchwytów marki. Alnoto promieniuje naturalnością i wygodą. Jest prawie w całości wykonany z litego dębu, a panel roboczy jest obszyty kolorem białej magnolii - niesamowite połączenie.

Jak skutecznie ciemne gatunki drewna wyglądają na tle szorstkiego kamienia i cegieł! Dlatego wszyscy miłośnicy wyrafinowanej elegancji powinni zwrócić uwagę na to połączenie.

Przestrzegając zasady minimalizmu, nawet w akcesoriach, możesz podkreślić praktyczność i oryginalność swojego wnętrza. Ponadto, biorąc pod uwagę nowoczesne rozwiązania, brak uchwytów w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność mebli.

Ale kuchnia francuskiej firmy Mobalpa wykonane z drewna i pomalowane na biało. Z tego powodu wydaje się rozpuszczać w dekoracji ścian tego samego odcienia, a szkło na elewacjach czyni je bardziej przewiewnymi.

Szorstki drewniany stół jadalny w połączeniu z tym samym urządzeniem kuchennym będzie wyglądał imponująco, a co najważniejsze - holistycznie, jak gdyby był częścią jednej dużej i harmonijnej kompozycji.

Naturalne drewno, pokryte czarnym lakierem, będzie wyglądać bardzo efektownie, zwłaszcza jeśli blat, półki i belki pozostaną w swoim naturalnym odcieniu.

Kiedy lekkie meble kuchenne płynnie i niezauważalnie wpadają na tę samą podłogę w kolorze, materiale i fakturze, pojawia się uczucie harmonii i jedności, a to czasami nie wystarcza.

Obejrzyj film: Luksusowa rezyzedencja z basenem pod Trójmiastem real estate video (Luty 2020).

Loading...