Apartamenty i domy

Szalony loft dla szalonej angielskiej pary

Jak połączyć urok i brutalność w jednym mieszkaniu? Jakie korzyści może przynieść rdza i dlaczego potrzebna jest dziura w podłodze - na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule na bardzo niezwykłym lofcie w Londynie

Przeciwieństwa się przyciągają, to bez wątpienia. Tak więc młoda rodzina z Londynu chciała wyrzucić swoje wewnętrzne wymiary na wnętrze i zamówiła projekt poddasza studyjnego. Grupa 4M. Rezultat, jak się okazało, przekroczył oczekiwania: rdza i połysk znalazły się w połączeniu wspaniałego luksusu i brutalnego stylu industrialnego.

Szorstkie przedmioty w stylu przemysłowym uzupełniają i podkreślają błyszczące, wyrafinowane detale. Najjaśniejsze elementy dekoracji wykonane są z betonu, metalu i drewna.

Jednak sufit z grawitacją stał się centralnym elementem strychu. Chaotycznie „rozproszone” kwadratowe panele tworzą wrażenie dachu „przeciwnie” - z godnością przetrwania huraganu, a następnie odwróconego na lewą stronę.

Opinia redakcyjna:

- Zwróć uwagę na oświetlenie LED, tu i tam podkreślając projekt architektoniczny podłogi i geometrię mebli. Technikę tę można zastosować w pomieszczeniach z obiektami wymiarowymi.

Na przykład, za pomocą prostej taśmy LED można „oderwać” masywne łóżko z małej sypialni i w tej chwili rozjaśnić całą przestrzeń. W pomieszczeniu wypełnionym wielobarwnymi przedmiotami zbliżonymi do klasycznych i zaawansowanych technologicznie detali można stworzyć oryginalną i jasną przestrzeń za pomocą oświetlenia LED.

Obejrzyj film: Komedia Po Polsku 2018 - cały film Lektor PL (Luty 2020).

Loading...