Porady i pomysły

Świąteczna dekoracja okien: 25 pomysłów na nowy rok

Chcesz stworzyć wspaniałą świąteczną atmosferę w swoim wnętrzu? Możesz zrobić zabawki lub choinkę własnymi rękami, ale czasami wystarczy zwrócić uwagę na jedno okno, aby twoje wnętrze stało się magiczne w Nowym Roku

W przeddzień obchodów Nowego Roku każdy chce ozdobić swój dom, aby stworzyć wspaniałą świąteczną atmosferę. Nie trzeba dekorować całego domu, wystarczy ozdobić jedno okno.

Udekoruj okno jest łatwe. To doda do domu wyjątkową indywidualność. Potrzebujemy papieru i nożyczek, aby nastrój Nowego Roku pojawił się w pokoju. Jeśli dodasz jakieś ozdoby świąteczne, wstążki i świece, twoje okno będzie świecić i przekształcać się. Więc najpierw najważniejsze. Mamy wiele noworocznych pomysłów i jesteśmy gotowi podzielić się nimi. Ponadto są łatwe do wdrożenia.

DIY prezent i pomysły na dekoracje na Nowy Rok

Jak ozdobić drzwi na Nowy Rok: 20 fajnych pomysłów

Świeże spojrzenie na tradycyjne płatki śniegu

Nie poddawaj się pomysłowi na cięcie płatków śniegu. Po pierwsze, jest to wspaniały środek uspokajający, gdy przechodzisz na falę pozytywną. Po drugie, płatki śniegu są stałym elementem wystroju Nowego Roku.

Nie każdy lubi przyklejać płatki śniegu do szklanki wodą z mydłem, ponieważ wtedy (po wakacjach) konieczne jest umycie szkła. W takim przypadku użyj wątku. Możesz wyciąć płatki śniegu o różnych rozmiarach.

Nasza opinia:

- Ułóż małe kawałki razem z wacikami i przymocuj je do okapu pionowo. Okazuje się więc, że na twoim oknie pojawi się efekt spadającego śniegu. Duże płatki śniegu mogą zastąpić ażurową zasłonę, jeśli są gęsto umieszczone. Proste, szybkie, piękne, a co najważniejsze - podnoszące na duchu!

Dekoracje świąteczne: kolorowe błyszczące akcenty

Jeśli nie zamierzasz ozdobić choinki w tym roku, użyj zabawek jako dekoracji w oknie. Z ich pomocą łatwo jest tworzyć kolorowe kompozycje. Nie muszą być tego samego rozmiaru i koloru. Połącz małe kulki z dużymi.

Do kompozycji świątecznych zabawek wyglądało świątecznie, przywiązując je do wstążek. Udekoruj podstawę do mocowania zabawek z deszczem imitującym gałązki choinki. W razie potrzeby ta gałąź jest odpowiednia. Robi się to szybko, a rezultat jest piękny.

Istnieje wiele opcji tworzenia akcentów kolorystycznych. Możesz dodać łuk o określonym kolorze, który będzie w harmonii z kolorem zabawek i ogólnie z wnętrzem. Powiesić go na gałęzi w centrum.

Ustaw konkretny schemat kolorów pomoże koraliki, jasne wstążki satynowe, kawałki tapety. Okno na chwilę stanie się kanwą do realizacji Twojego potencjału twórczego.

Kompozycje noworoczne

Fani smaku drzewa nie mogą sobie pozwolić na odmowę przyjemności. Zrób okrągłe wieńce małych gałęzi choinki i przymocuj je satynową wstążką do dołu. Świąteczna kompozycja z aromatem Nowego Roku jest gotowa!

Na parapecie można zainstalować miniaturowe choinki. Raczej gałęzie, imitujące choinki. Podstawa, na której stoją, chowaj się w worze. Zamiast tego, jeśli chcesz, możesz użyć dowolnych kawałków tkaniny. Dla urody i stylu umieść świece na parapecie.

Nasza opinia:

- Jeśli masz ciekawe rośliny w doniczkach, użyj ich do stworzenia ogólnej świątecznej kompozycji. Wystarczy kilka zabawek i jedna gałązka, aby uatrakcyjnić okno kuchenne. Albo rozciągnij jeden sznurek pośrodku okna i powieś na nim dowolne zabawki, stożki, gwiazdy. Na parapecie umieść wazon z zielonymi gałązkami.

Świecidełko, deszcz, słodycze, ozdoby świąteczne, koraliki - wszystko do dekoracji okna. Będzie ci szczęśliwy nastrój.

Światło z twojego okna

Lekkie instalacje stworzą magiczną atmosferę na twoim oknie. Girlandy gwiazd, zwisające pionowo, przypominają gwiazdy.

Prosta, sucha gałąź, przymocowana w górnej części okna, na chwilę będzie doskonałym elementem wystroju. Dobrze jest zawiesić na niej wszelkie girlandy, płatki śniegu i zabawki.

W nocy oświetlenie w oknie wygląda korzystnie. Nie zapominaj o świecach, są one również stałym towarzyszem Nowego Roku. Dla bezpieczeństwa umieść je w słoikach. Dodatkowo udekoruj pojemniki wstążką i gałązką.

Oryginalne rozwiązania

Podczas tworzenia okna nie należy ograniczać się do standardowych schematów. Nowy rok daje wyjątkową okazję do wyrażenia swojej wyobraźni. Leśne zwierzęta, bajkowi bohaterowie, jodłowe szyszki mogą chwilowo osiąść na twojej przestrzeni okna.

Złudzenie sopli lub zamarzniętych kropelek wody jest łatwe do utworzenia za pomocą kulek. Takie kryształy można wydobyć ze starego żyrandola lub kupić w sklepie ze sprzętem.

Jeśli nie chcesz wieszać niczego i zakładać okien, z wyjątkiem zasłon, wystarczy uszyć sznurek z puszystymi białymi pomponami. Na zewnątrz będą przypominać śnieżki i stworzyć konieczny świąteczny nastrój.

Loading...