Porady i pomysły

Świąteczna dekoracja stołu: główne trendy

Zgadnij, jak ozdobić świąteczny stół? Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny zbiór pomysłów i kilka przemyśleń na temat ich wdrożenia. Zainspiruj się!

Główna akcja noworoczna odbywa się zawsze przy świątecznym stole. W zestawie telewizor, szampan i choinka w zasięgu wzroku, to nie wszystkie atrybuty uczty. Każda gościnna gospodyni stara się zaskoczyć gości i poziom ich kulinarnych umiejętności, ale niestety nie wszyscy myślą o spektakularnej prezentacji.

Przekształcenie świątecznego stołu w dzieło sztuki wcale nie jest trudne. Musisz wymyślić dobry pomysł, odebrać materiały, złożyć kompozycję, a właściwie ustawić stół.

W tym sezonie będzie odpowiedni „marzycielski” wystrój z wiosennym nastrojem, chromowane powierzchnie w pastelowej palecie, a także motywy leśne z elementami roślinnymi i rogatymi postaciami kopytnymi.

Dobra wiadomość dla tych, którzy we wszystkim wolą zwięzłość i minimalizm: w tym roku proste kształty i kontrastujące odcienie są tak samo istotne jak w ostatnich latach.

Ta opcja nie wymaga dużego wysiłku, ale efekt będzie maksymalny.

Jeśli twój stół jest dziełem sztuki, nie ukrywaj całego piękna pod obrusem. Podkreśl jego teksturę i rozwiązanie tonalne dzięki kontrastowym dekoracjom.

Jak urządzić dom na Nowy Rok: przykład z regionu moskiewskiego

Dekorowanie mieszkania na Nowy Rok: 10 pomysłów na wystrój salonu

Wystrój noworoczny może nie kosztować ani jednego dodatkowego grosza. Przyjrzyj się bliżej tym puszkom - cukierowi, głogu, świecom i kilku świerkowym gałęziom. Proste, ale jak fajne!

Noworoczna uczta z naciskiem na naturalne materiały wygląda fantastycznie, jest realizowana prosto i niedrogo.

Wszystko jest dość minimalistyczne, dobrze przemyślane pod względem kombinacji kolorów i uzupełnione jasnym akcentem w postaci „drzewa”. Idealny.

Jak pięknie układać serwetki przy braku pierścieni serwujących? Zachowaj budżetowe rozwiązanie.

Czy masz pod oknem tylko świecę grzewczą, duży świecznik i górski popiół? Zastanów się, czy masz również romantyczną część dekoracji stołu.

Monochromatyczny projekt odegra zupełnie nowy sposób, jeśli zostanie uzupełniony tylko jednym jasnym szczegółem.

I znowu niedrogi, prosty i bardzo wygodny.

Jeśli zdecydujesz się na użycie nierówności w dekoracji różnych części wnętrza, wykonaj je zgodnie z otoczeniem - za pomocą puszki z farbą, nici, sztucznego śniegu i brokatu.

Skandynawski minimalizm i tylko dwa kolory, ale ile czułości, spokoju i prostoty ... Jeśli to jest twój cel, inspiruj się.

Tym razem zdecydowałeś się zrobić bez dużego drzewa Nowego Roku? Udekoruj stół takim dzieckiem.

Temat magicznego zimowego lasu w akcji.

W obecności słabego rozproszonego oświetlenia sufitowego brak światła można wypełnić dużą kolekcją świec.

Przygotowanie do Nowego Roku: jak sprawić, aby Twój dom był świąteczny w 6 krokach

Jak ozdobić noworoczny stół w 5 minut: mistrzowska klasa redaktora naczelnego

Złoto zawsze będzie istotne.

Dekoracja nigdzie nie jest łatwiejsza, ale jak piękna!

Trudno jest pracować z bogatymi tonami, ale jeśli dodasz czarno-białą kompozycję z jednym takim odcieniem, wszystko układa się na miejscu.

Nie znajdziesz odpowiednich okularów - skorzystaj z kieliszków do szampana.

Dwie nieprzejrzyste klasyki: czarne i złote razem również wyglądają bardzo fajnie.

Zalecamy formowanie takiej konstrukcji podwieszonej bezpośrednio na podstawie sufitu lampy sufitowej. Jeśli jest wystarczająco nisko zawieszone, oczywiście.

Loading...