Porady i pomysły

Jak urządzić choinkę w modny sposób: 3 warsztaty Tatiany Efimchuk

Nowy Rok jest już na progu, ale nadal nie masz nic gotowego? Spieszymy się, aby pomóc z kursami mistrzowskimi od dekoratora studia Razzle Dazzle

Do Nowego Roku pozostało tylko kilka dni, a jest jeszcze wiele do zrobienia na czas. Zdecydowaliśmy się pomóc i przekonaliśmy dekoratora studia Razzle Dazzle Tatiana Efimczuk zorganizuj dla Ciebie klasę mistrzowską w noworocznym wystroju domu. Tatiana uprzejmie zgodziła się, udała się do salonu amerykańskiej marki meblowej Curations Limited i przygotowała aż trzy kursy mistrzowskie!

Tatiana Efimchuk, dekoratorka

Tatiana jest dekoratorką i współzałożycielką studia Razzle Dazzle, członkiem Russian Union of Designers, showcase z 12-letnim doświadczeniem i prawdziwym artystą.

Jako podstawę należy przyjąć jeden kolor bazowy i wybrać dominującą (70%) liczbę zabawek w tym odcieniu. Mogą się różnić wielkością i fakturą - matowe, błyszczące, błyszczące. Jednak kolor powinien być jeden. W naszym przypadku jest biały.

Kształt zabawek jest również pożądany, aby wybrać pojedyncze kulki, diamenty lub sople lodu.

Następnie dodaj kolejny odcień do koloru podstawowego. W naszym przypadku jest to mięta. Będzie to około 20%.

Pozostałe 10% to akcenty, wybraliśmy złoto. Jeśli chcesz, aby drzewo było postrzegane wyłącznie jako złoto, uczyń je dominującym cieniem i podnieś 70% złotych zabawek.

Rozpoczął się konkurs na najlepszą interpretację choinki

Wystrój noworoczny: zabawki choinkowe ze starych żarówek

Tendencja do wybierania nietrywialnych drzew rośnie z każdym rokiem. Piękności leśne zdobią teraz świeże kwiaty, domowe zabawki i owoce. Dekorowanie drzewa kwiatami to rodzaj trendu, który stał się klasykiem. W naszym przypadku kwiaty powinny być postrzegane jako element dominujący i wyglądać zgodnie z paletą samej choinki. Jeśli ona, jak my, biała, wtedy kwiaty powinny wybrać biel.

Fani oryginalnych piłek większość kolorów może zrobić złoto. W tym przypadku będą silnym akcentem.

Kolor świateł wybiera się ogólnym tonem drzewa - zimnym lub ciepłym światłem. Im jaśniejsze drzewo dzięki światłom, tym jest bardziej uroczyste i powinno być dużo świateł. Kiedy je zawiesić, na początku dekoracji drzewa lub na końcu - to nie ma znaczenia, ale tak naprawdę ważne jest prawidłowe ukrycie przewodów.

Sztuczny śnieg pomoże stworzyć efekt pokrytego śniegiem drzewa. Obfite obciąganie śniegu jest ostatnią częścią dekoracji, a także ozdobne konfetti, gwiazdki i serpentyny.

Dekoracja stołu Stary stół Mildton

Nasze ustawienie stołu - na romantyczną, świąteczną lub świąteczną kolację dla dwóch osób. Dlatego nie oszczędzaliśmy miejsca. Prezentowany wystrój można nazwać młodym i bardziej atmosferycznym niż gastronomicznym.

Uczta to fragment święta, pełen słodkiego oczekiwania na prezenty. Dlatego będziemy aktywnie projektować niespodzianki sylwestrowe na stole. Do tych zabawek używamy kieliszków do wina, drzewa w dzbanku na wodę, nierealistycznie dużych płatków śniegu i małych koni. Elementy skali mogą nie być porównywalne. Osobno stawiamy świeczki w wiązce i wkładamy zabawki do świeczników. Jest gra. Skórka mandarynki jest również częścią tej gry. Oto główna rzecz, która nie wyszła z niechlujstwa.

Przeniesienie nastroju następuje również dzięki aromatom - mandarynkom, choinkom, płonącym świecom i szampanowi.

Aby stół był w harmonii z choinką, powinieneś używać poprzeczek - kombinacji kolorów lub zabawek. Nie powinny różnić się treścią i filozofią. W naszym przypadku jest to kolor i sama treść.

Dekoracja konsoli X-Tipton dla przedszkola

Aby stworzyć noworoczny nastrój, nie trzeba mieć dużej przestrzeni.

Konsola X-Tipton (w tym przypadku wykonana z kanadyjskiego dębu) o szerokości 50-60 cm nie może powstrzymać pragnienia dekoratora, aby rozszerzyć poczucie świętowania na cały dom.

Wspaniałe wakacje są możliwe nawet w małym pokoju. Najważniejsze - podejście do sprawy nie jest trywialne.

Tworząc kompozycję dla obszaru dziecięcego, możesz ograniczyć się do prostego i przejrzystego słodkiego stołu. W talerzach na gorące dania leżały świerkowe gałęzie i porcelanowe figurki.

W kompozycji jako element aktywny możesz użyć zdjęcia w ramce. Atmosfera jest również znacząco przenoszona przez zdjęcie. Czarna ramka w naszym przypadku to kolorowy akcent. Wszystko inne jest wybrane w ciepłych pastelowych kolorach.

Ulubione zabawki mogą również stanowić element wystroju Nowego Roku. Umieściliśmy śpiącego zająca w fotelu Flandia, który przypomina echo braci na konsoli.

Dekorujemy konsolę Britania dla biura biznesowego. Surowe przestrzenie - recepcja, sale konferencyjne, szafki - mogą również i powinny być uroczyste.

Aby dekoracja była odpowiednia, możesz korzystać z książek, przycisku do papieru, papeterii, map i innych obiektów z otoczenia biura. Kompozycja powinna dodawać tradycyjne noworoczne przedmioty i symbole: mandarynki, świece, gałęzie jodły, zabawki i śnieg. Używamy zasady wielopoziomowej - wazonu w wazonie, mandarynki dla mandarynki.

Tradycyjny blichtr, deszcz i wszystkie sowieckie atrybuty są teraz umieszczane w wazonach, zmieszane ze świecącymi światłami - i nic więcej.

W jednej przestrzeni można zorganizować kilka świątecznych kompozycji, które ze względu na swoją treść i funkcje będą oczywiście różne: dziecięce, biznesowe, romantyczne i tradycyjne. Wszyscy muszą się pokrywać.

Niezależnie od tego, czy są to kombinacje kolorów, czy kształty i tekstury, które przechodzą z jednej kompozycji do drugiej (kule, świerk, mandarynki), każda musi mieć własną cechę stylistyczną lub zasadę.

Wystrój jest jak ubranie: do pracy, na randkę i na wakacje dla dzieci - własny motyw.

Styl Tatiana Efimchuk jako dekorator to połączenie tradycyjnego i nietrywialnego. Głównym celem, jaki stawia sobie Tatiana, jest wywołanie u widza emocjonalnej reakcji: podziwu, zaskoczenia, uśmiechu. Jej styl można nazwać bardziej teatralnym, stylem zbliżonym do „Alice in Wonderland”, który idealnie pasuje do klasycznych klasyków Curations Limited.

Loading...