Porady i pomysły

Najpiękniejsze noworoczne stoły: 35 spektakularnych zdjęć

Nie każdy jest w stanie udekorować noworoczny stół, aby nie przeciążać go szczegółami i sprawić, by był umiarkowanie świąteczny. Postanowiliśmy zobaczyć najpiękniejsze opcje zdjęć do serwowania stołu noworocznego

Prezenty zostały już przekazane, potrawy zostały zjedzone, Nowy Rok został dobrze przyjęty. Przy jakim stole miałeś świąteczną noc? Najpiękniejsze zdjęcia świąteczne zainspirują Cię do wyczynów w wystroju

Nastrój kolorów

Aby wesprzeć świąteczny nastrój lub go podnieść, jeśli zgiełk Nowego Roku odebrał ci dużo energii, możesz użyć koloru. Możesz dodać noworoczny stół z kolorowymi akcentami w postaci jasnych kulek, koralików, serwetek, nie zapomnij o kolorowych okularach, wykonanych w jednym odcieniu.

Postaraj się zachować koncepcję jednego koloru. Czerwone, zielone, niebieskie, niebieskie i białe są uważane za tradycyjne na Nowy Rok.

Jak zrobić choinkę własnymi rękami. Klasa mistrzowska

Choinka, podświetl: 27 opcji „Choinka” własnymi rękami

Sylwester jest jednym z najważniejszych w roku, jest przygotowany na to z wyprzedzeniem, zbierając ubrania, wystrój i piękne dania. Gdzie bez niego? Tego wieczoru wszystko powinno być nienaganne, a niezwykła zastawa stołowa z świątecznymi rysunkami tylko wzmocni efekt powagi.

Płyty mogą być malowane tradycyjnymi wzorami dla Twojego regionu, który wygląda bardzo kolorowo. Oryginalne urządzenia z płatkami śniegu, wizerunki bombek, świerkowe gałęzie i szyszki. Udekoruj taki talerz szmatką z wizerunkiem Świętego Mikołaja, przypomni on twoim przyjaciołom, że Nowy Rok to czas cudów i prezentów.

Tradycyjny biały obrus nigdy nie wyjdzie z mody. Po wyprasowaniu i wykrochmaleniu zawsze wygląda imponująco, dzięki czemu każdy stół jest elegancki. Chociaż można znaleźć w sklepie i specjalnie pogniecione obrusy, które wprowadzają nuty zaniedbania do wnętrza, rozmywając patos Nowego Roku i łagodząc napięcie.

Nasza opinia:

- Olśniewająco dobre stoły, ozdobione błyszczącymi obrusami. Jeśli wybór padł na modele z dużymi i jasnymi błyskami, podnieś naczynia w neutralnych odcieniach, nawet białe talerze i kryształowe kieliszki. Jeśli obrus nie poświęci zbyt wiele uwagi, będzie dobrze wyglądał na talerzach z elementami, które go kolorują lub akcentują.

Kreatywne podejście

Uwielbiasz tworzyć różnorodną biżuterię własnymi rękami? Świetnie! Najszybsza wersja noworocznej kompozycji składa się z kulek, koralików, stożków i jodłowych gałęzi. Na przykład umieść kule na miseczce z cukierkami, dodaj kompozycję z kilkoma gałązkami nici świerkowych lub perłowych (do tego celu odpowiednie będą specjalne nici świąteczne do dekoracji).

9 tajemnic serwowania noworocznego stołu

DIY girlanda: 10 magicznych przykładów

Bez zmieniających się tradycji

Dekorując stół, nie zapomnij o tradycyjnych symbolach Nowego Roku: bałwanach, siwych dziadkach, jeleniach, płatkach śniegu i gwiazdach. Połóż kilka figurek na stole, wyciąć kilka płatków śniegu i powiesić je z sufitu nad stołem, pozwolić świerkowi „ścieżce” małych gałązek na środku stołu. Wyobraź sobie!

Masz czas? Piec pierniki lub dekorować niektóre potrawy w postaci niektórych figur, takich jak na przykład w czasach Związku Radzieckiego rzeźbione bałwany z twarogu lub dekorowane sałatki w formie jeży.

Nasza opinia:

- Ogień symbolizuje ciepło i wygodę, dlatego świece będą przydatne na noworocznym stole. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią świecę, aby uniknąć zagrożenia pożarowego. Opcjonalnie - umieść małe świece w szklankach lub przezroczystych szklankach. Świece są w stanie zrobić Twój stół w wyjątkowy, uroczysty i przytulny sposób.

Obejrzyj film: Najpiękniejsze ozdoby choinkowe. Miłe spotkanie. VLOG. Beata M (Grudzień 2019).

Loading...