Porady i pomysły

Efekt motyla: 9 pomysłów na ściany

Nadszedł czas, aby dać życie marzeniu o słońcu, tęczy i lecie! Dzisiaj powiemy, jak za pomocą prostych manipulacji urozmaicić codzienne zimowe dni i zamieszkać we wnętrzu motyli

Tak więc twój kącik do czytania, garderoba lub sypialnia dla dziewczynki są gotowe na innowacje, masz już przydzielone kilka godzin i czekasz na pojawienie się muz. Zacznijmy od tego, że zarysowujemy strefę działania. Wystrój motyli, który pomyśleliśmy o zastosowaniu we wnętrzu, nie wymaga dużo miejsca i może być zarówno jasny, jak i atrakcyjny, a także przezroczysty i dyskretny.

Materiały do ​​dekoracji można kupić, ale zalecamy samodzielne wykonywanie motyli. Po pierwsze, możliwe jest przyciągnięcie dzieci do procesu, a po drugie, otrzymasz pożądany kolor, kształt, rozmiar i wygląd.

Wersja romantyczno-gotycka - czarna na białym. Motyle mają ten sam kształt, ale nieco inny rozmiar. Mogą zostawić notatki i przypomnienia. Oczywiście przed rozpoczęciem pracy warto się upewnić, że ich kolor nie będzie dysonansowy w stosunku do środowiska.

Tutaj doskonale widać, jak purpurowy wzór na poduszkach dał właścicielom pomysł na kontynuację tematu natury i powielić fioletowy odcień. Stworzyli całą masę motyli na ścianie w sypialni. Sama praca prawdopodobnie zajęła tylko jeden wieczór, ale na długo wywoła emocje.

Po wydrukowaniu kilku motyli na papierze, możesz wyciąć kilka więcej z kolorowego papieru wzdłuż ich konturu.

Jest to bardziej złożona kompozycja motyli na ścianie, idealnie pasuje do pokoju dziecka.

Kochasz wieńce świąteczne? Co uniemożliwia ci ich wykonywanie co miesiąc? Zima, wiosna, wakacje i tylko nastrój. Taki wieniec można powiesić na ścianie, robiąc go z dziećmi.

Możesz zrobić coś bardziej malowniczego, przemyślanego i skomplikowanego, jeśli możesz pracować z farbami olejnymi i płótnem stretch. Ponownie będziesz potrzebować motyli, które zrobisz sobie i powiesisz na ścianie. Czy to nie wspaniałe?

Ale jest to opcja dla najbardziej pracowitych.