Porady i pomysły

Dekoracja DIY: 7 lekcji wideo

Najlepszym sposobem na naładowanie nastroju noworocznego jest wykonanie jakiejś dekoracji dla swojego wnętrza lub drzewa wakacyjnego. A jeśli masz dzieci, nie ma o czym myśleć! Przygotuj klej, kolorowe wstążki, wolny wieczór - idź dalej

Klasyczna europejska dekoracja, którą kochaliśmy, to wieniec świąteczny. Jest dobry, ponieważ można go zawiesić na drzwiach, na ścianie i na stole, i nic nie może być zrobione z niczego. Znaleźliśmy lekcję tworzenia wieńca - na pewno ci się spodoba!

Te same pomysły można zastosować przy tworzeniu noworocznej kompozycji, która jednocześnie stanie się oryginalnym świecznikiem lub kolejnym świątecznym detalem we wnętrzu. Poniższy film nauczy Cię, jak stworzyć takie piękno.

Jeśli mówimy o świecznikach, bez których Nowy Rok nie może zrobić - samemu sobie zrobić to bardzo łatwo. I nie musisz szukać skomplikowanego wystroju, tylko tyle dostępnych materiałów, które każdy znajdzie w domu. Jak zrobić taki świecznik, dowiesz się w następnym filmie.

A jeśli wieniec i świeczniki nadal wymagają pewnych umiejętności, możesz na przykład po prostu szyć zabawki choinkowe. Rezultat nie będzie gorszy niż w sklepowych próbkach dekoracji i zabawek. Fantazja, dokładność, jasne kawałki materiału - a teraz już masz arcydzieło Nowego Roku.

Istnieje wiele różnych technik i opcji tworzenia tradycyjnej kulki choinkowej. Na przykład bardzo podobała nam się następująca wersja z użyciem tkanin, wstążek i szpilek. Wszystko jest bardzo proste, zrozumiałe, a co najważniejsze - piękne.

Jeśli masz ochotę i chcesz zrobić coś bardziej skomplikowanego, na pewno polubisz następną lekcję. Ale upewnij się, że masz wystarczająco dużo wolnego czasu. Jeśli lubisz robótki ręczne, z pewnością bardzo szybko się zaangażujemy.

Podobał ci się pomysł tworzenia biżuterii wykonanej z nici, ale czy naprawdę nie chcesz żadnej dodatkowej złożoności? Oferujemy wykonanie ozdób choinkowych w sposób, który nie zajmuje dużo czasu, a dostępne materiały będą prawie takie same. Powodzenia w pracy i nadchodzącym!

Obejrzyj film: DIY Dekorowanie zeszytów (Grudzień 2019).

Loading...