Porady i pomysły

Wybór projektanta: 4 modele kuchni, które zadowolą Cię

Najważniejsze pomieszczenie w domu powinno być właśnie takie - wygodne, funkcjonalne i stylowe. Przeszukaliśmy wybrane kuchnie.

Uwielbiamy chodzić na zakupy i do sklepów z modą. Dlatego nie mogli przegapić okazji do oceny funkcjonalnych i praktycznych nowych kuchni w Petersburgu Noltektóre odwiedziliśmy razem z projektantem Olga Vorobyova. Na jakie modele zwrócił szczególną uwagę specjalista?

Produkty markowe Nolte kuechen od dawna jest popularny nie tylko w Niemczech, ale także daleko poza jego granicami. Słynne wyrażenie „Made in Germany” odnosi się do tych kuchni we wszystkich widocznych i niewidocznych parametrach. Wśród kolekcji marki można znaleźć modele z różnych materiałów, różnych kształtów i odcieni, w różnych stylach i w innym budżecie.

Fabryka Nolte Kuchen z zadowoleniem przyjmuje nowoczesny styl, a jednak w asortymencie obecne są również eleganckie, neoklasyczne modele. Na przykład popularnym i poszukiwanym modelem jest Elegance. Fasady tego modelu wykonane są z płyty MDF z pięknym frezowaniem i pokryte białym lakierem w połysku. Elegancja wyróżnia się spośród wszystkich innych modeli swoim oknem witrażowym, tylko w tej kolekcji możemy zobaczyć dekoracyjne przeszklenia fasad.

Jeśli kobiety umieszczają w kuchni, to tylko na takich

Życie i innowacja: 20 nowych kuchni niemieckich

Popularny niegdyś blask i glamour odchodzą w cień. Dlatego kilka lat temu fabryka Nolte Kuchen wprowadził model Windsor. Nazwa mówi sama za siebie - to aluzja do angielskiego domu, powściągliwość elementów dekoracyjnych i szlachetność tekstur. Fasady tego modelu wykonane są z MDF i pokryte ze wszystkich stron aksamitnym matowym lakierem.

Surowy laconism linii jest rozcieńczony łaską i duży wybór kolorów elewacji - jest ich 20. Istnieją różne gradacje szarości i beżu oraz odcienie żółci i musztardy, a także kolor czerwonego wina lub kamieni szlachetnych.

Kuchnia zaimplementowana w każdym modelu może mieć wiele różnych systemów otwierania fasad - od zwykłych drzwi na zawiasach po szuflady o różnych rozmiarach, w które można włożyć systemy organizacyjne do przechowywania zarówno sztućców, jak i dodatkowych elementów kuchennych.

Model kuchni Windsor z fabryki Nolte Kuchen Stało się doskonałą symbiozą dyskretnego wyglądu i nowoczesnej technologii - tutaj można dodać klasyczny kredens z małymi szufladami i otworzyć szafki z napędem elektrycznym.

Hasło fabryczne - „Jakość tkwi w szczegółach!” Wnętrze szafki kuchennej wykonane jest w kolorze elewacji. Obudowy są produkowane przez samą fabrykę Nolte Kuchen z wysokiej jakości płyty wiórowej, a materiał jest sklasyfikowany jako wolny od formaldehydu, co oznacza, że ​​meble są bezpieczne nawet dla dzieci i alergików, nie ma zapachów. Grubość płyty wiórowej wynosi 16 mm, a gęstość jest taka, że ​​każdy górny moduł może wytrzymać obciążenie do 60 kg.

Zakres wymiarowy i modułowy fabryki Nolte Kuchen prezentowanych jest ponad 10 000 wariacji, co pozwala prawie zawsze stosować standardowe rozwiązania bez uciekania się do wynalezienia roweru.

Jeśli chodzi o armaturę, fabryka Nolte Kuchen używa linii premium od takich producentów jak Hettich, Blum i innych. Fabryka udziela gwarancji na swoje meble na 5 lat.

Asortyment fabryczny Nolte Kuchen bogaty w modele kuchni w nowoczesnym stylu. Trend w zakresie matowych powłok i tekstur również jest tutaj silny. Warto zwrócić uwagę na model Soft Lack - są to gładkie fasady wykonane z MDF, pokryte matowym lakierem, i ponownie 20 kolorów: od arktycznej bieli i różnych odcieni kremu po atrament niebieski i czarny.

Każda kuchnia może być uzupełniona blatami, panelami ściennymi lub dekoracyjnymi niszami w wystroju drewnianym, kamiennym lub betonowym, co pozwala urzeczywistnić każdy pomysł projektowy i zrealizować każdą atmosferę w kuchni.

Jednym z nowych produktów w 2017 roku była kolekcja Portland z fasadami pokrytymi cementem. Jest to nowoczesny, niezawodny, ekologiczny, odporny na wilgoć i żaroodporny materiał. W połączeniu z teksturami drewna, kuchnia Portland wygląda supernowoczesnie, a jednocześnie jest ciepła i przytulna. Dolne cokoły o wysokości 90 cm nie tylko zapewniają gospodyni dodatkową przestrzeń do przechowywania, ale również wizualnie sprawiają, że kuchnia jest bardziej monolityczna, wyspa wydaje się rosnąć prosto z podłogi.

We wszystkich pudełkach może być wiele dodatkowych opcji, takich jak gumowa mata, zaprojektowana, aby zapewnić, że talerze i inne przybory nie ślizgają się. Najpopularniejszym rozwiązaniem w zakresie organizacji przestrzeni wewnętrznej są separatory.

Są one regulowane na szerokość, dzięki czemu można wygodnie rozmieścić duże naczynia, patelnie, garnki i tak dalej. Szerokość pudełek może wynosić 120 cm - otwierasz i od razu widzisz wszystko, co tam się znajduje (produkty, naczynia i płatki zbożowe).

Fabryka Nolte Kuchen - uznany lider na rynku mebli kuchennych. I to było wielokrotnie potwierdzane na najwyższym poziomie: w 2017 roku firma Nolte Kuchen Po raz drugi w swojej historii zdobył nagrodę dla najpopularniejszej marki kuchni. Przeprowadzono badania i badania socjologiczne na wielu wskaźnikach: czy jest to wygodne w pracy, czy fasady są w trendzie, doradzamy przyjaciołom zakup tej kuchni. Znowu pierwsze miejsce!

Zdjęcia miały miejsce w studiu „Nolte.Concept.Design”. w „Gallery Furniture” ICC, 1 000 kuchni ”(St. Petersburg, Savushkina st., d. 117, str. 2). Projektant: Olga Vorobyova. Fotograf: Anton Gumen.

Loading...