Porady i pomysły

Jak zamontować okrągłe lustro we wnętrzu

Nie wiesz, gdzie umieścić modne okrągłe lustro? Znaleźliśmy projektanta, który nauczy cię wszystkiego.

Okrągłe lustro jest proste, od dawna znane i ... modne. Bardzo, bardzo modne. Ale co zrobić z takim bogactwem nie jest do końca jasne. Wszystkie zdjęcia są piękne, ale nie wiemy, jak dobrze jest we wnętrzu. Nie wiedziałem. Przed rozmową z projektantem wnętrz Eugenia Shokogui. Tak nam powiedzieli.

Evgenia Shokogui, projektantka wnętrz

przejdź do profilu

- Przez 11 lat nie budowaliśmy niczego: od fabryk helikopterów po przedszkola, od domów 1500 metrów do jednego studia! Ale najważniejsze - sami doświadczyliśmy naprawy. Dlatego wiemy na pewno, co cię teraz martwi.

1. Budżet. Jeszcze przed koncepcją sporządzamy szczegółowe podsumowanie projektu. Liczymy na myszy.

2. Czas. Jesteśmy w stanie szybko rozwiązać sytuacje spowodowane przez główny i nieunikniony generator ościeżnic i opóźnień w budowie - czynnik ludzki.

3. Projektant „własny”. Dlatego pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna. Wiesz, my też nie bierzemy wszystkich.

st-buro.com

Projekty WSZYSTKIE

Wnętrze domu ma 320 metrów kwadratowych. mw dzielnicy Istra, w nowoczesnym stylu, dla rodziny z trójką dzieci

Wnętrze mieszkania o powierzchni 100 metrów kwadratowych. m dla jednej osoby na Lyusinovskaya

Lustro samo w sobie jest spektakularnym urządzeniem. Stosunkowo rzadka i wyrazista forma koła w połączeniu z dużym rozmiarem daje nam przepis na potężną technikę dekoracyjną. Silna broń zawsze wymaga precyzyjnej i delikatnej obsługi.

Dzisiaj zaprosiliśmy projektanta Jewgienija Shokogui, aby w najbardziej zwięzły i przystępny sposób zrozumiał, jak korzystać z modnego trendu - duże okrągłe lustra.

- Aby nie przesadzać z podkreśleniem, zalecałbym, aby preferować lustro w neutralnej, cienkiej ramce, która pasuje do każdego stylu.

Lustra we wnętrzu: 19 niezwykłych pomysłów

Dekorujemy salę za pomocą luster: 15 praktycznych wskazówek i 45 wnętrz

W przestrzeni lepiej jest użyć jednego dużego płótna. Kopie średniej wielkości, które są losowo zawieszane, mogą zmniejszyć efekt estetyczny bez sięgania do pop-artu.

Ale dwa lub więcej kół tego samego rozmiaru w rzędzie będzie kojarzyć się z motywem morskim iluminatorów, nawet jeśli tego nie chcesz.

Jeśli wybór zwierciadła był ważony i celowy, a twoja forma jest dla ciebie ważna, radzę rozważyć solidne tło: wszelkie zmarszczki w tle wpływają na postrzeganie i zamazują wyraźny zarys obiektu. Samo to nie jest złe, ale należy wziąć pod uwagę tę cechę aktywnego tła.

Jak prawidłowo ustawić lustro we wnętrzu: tajne zasady architektów

New York Loft Apartments - Columns, Rough Beams and Mirrors

Zostawiłbym lustro okrągłe dla dużych wolnych przestrzeni. Przecież, aby uczynić go nie tylko uderzającym elementem wnętrza, ale także funkcjonalnym (właściwie jako lustro), trzeba użyć bardzo dużej średnicy. W przeciętnym domu ten gość będzie ciasny.

Ponadto nie można go po prostu oprzeć o ścianę, ale konieczne jest przyciągnięcie go za pomocą uchwytu od góry lub zainstalowanie go na zasadzie ramki na zdjęcia - na lewej nodze, co również wymaga dodatkowej przestrzeni.

Obejrzyj film: Beton na ścianie! - Jak urządzić przytulne mieszkanie w szeregowcu? #projekt wnętrz #architekt (Grudzień 2019).

Loading...